З бісиками• 14 октября 2023

Курить, що робити?

Пару раз ловила з запахом звичайних сигарет.Тепер курить електронні з різними запахами.Ловлю то запах ягід ,то якихось фруктів.А він стоїть на своєму,що пив чай фруктовий.Дивиться в очі і бреше.Я і вмовляла,і по душам говорила як з другом,і кричала,все спробувала.Що робити?Грошей не даю.В нього друзі завжди з грошима і в них є електронки.У мене взагалі вихід є? Йому ж тільки 14 років.В дитинстві астму ставили.Слава Богу переріс.
успокойте_Меня• 14 октября 2023
я вас умоляю, пусть лучше игрушки эти смокчет, чем траву курит

Вподобайден• 14 октября 2023
Деньги где берет ?не думаю что прямо всегда друзья дают
Все возможно• 14 октября 2023
Інші в такому віці вже траву курять, хай пограється сигаретами сам зрозуміє
интайм_не_предлагать• 14 октября 2023
Поки самому не дійде, нічого не зробите.
Мій брат рано почав курити за що получав, потім пити. Мама боролась всіми силами і просила і била і слідкувала.
Нічого не допомогло. Все життя курив і пив.
Війна програна. 60 років
автор З бісиками • 14 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Не знаю.Я так розумію,що по кругу пускають ту сигарету.Пару затяг роблять.Гроші не даю.Якщо даю то це 30-50 грн.На булку.Гроші з дому не пропадають.Будуть лежати на видному місці,ніколи не візьме,або спитає можна взяти.
Белоснежко• 14 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
А кто у вас в семье курит? И что говорит папа ему?
БЦАшка• 14 октября 2023
Просто надеяться, что поумнеет и бросит.

Бутерброд з ікрою• 14 октября 2023
Покажите исследования по поводу рака и электронных сигарет и объясните, что его друзья своим и его здоровьем эти исследования «спонсируют»
ПушАпница• 14 октября 2023
Я дивлюсь 14 років у хлопця це якись дуже страшний вік. Сама маю сина 14 років і неодноразово читаю про складнощі саме з тим віком.
Було в нас таке. Знайшла одноразку і чула в кімнаті зарах якись солодкий. Нічого не сказала про знахідку. Просто декілька разів про шкоду куріння розповіла, показала страшний фільм про наркоманів, говорила, говорила. А ще він пішов на туризм і дурне пішло з голови, там й награвся цією фігнею. Ну тут, головне туризм звичайно, бо батьківські слова їм, на жаль....
автор З бісиками • 14 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
В тому і справа що ніхто.Папа так само і по хорошому говорив,і кричав.Папа далекобійник ,дома набагато рідше чим мама.
Белоснежко• 14 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Тогда спросите сына, зачем он это делает?