Пишу з калідору• 15 октября 2023
А обмеження в 150 дол це на місяць чи на одну посилку?
Щойно прийшла з Айхерб посилка на майже 150 дол, чи я можу на своє ім´я замовити ще одну просто зараз? Чи вже буде пошліна?
Банка з медом• 15 октября 2023
Слова поліна не існує в українській мові. Обмеження в 150 євро (не доларів) діє на кожне окреме відправлення. Якщо два або більше відправлення на одну особу зустрінуться раптом на митниці, вантаж буде консолідований, тобто, об´єднаний, й якщо сумарна вартість буде більше 150 євро, доведеться платити мито.
Пишу з калідору
• 15 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Звісно ж існує. І пишеться з великої літери до речі.
Без комплексів• 15 октября 2023
На одну посилку, але якщо в один день на одне ім´я на митницю приходить декілька посилок, їх порахують разом.
Замовляйте, все буде ок.
Королева спама• 15 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Не словА, словО
СамавиховуюКота• 15 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Замовте через тиждень іншу
СамавиховуюКота• 15 октября 2023
Ответ дляКоролева спама
Не словА, словО
Немає кого/чого? Слово? Чи все ж таки нема слова?
Бронетапці• 15 октября 2023
Пошліна то коли дятдько бере незнайому жінку за ціцьку. Є слово мито.
Ответ дляБанка з медом
Два або більше відправлення від одного відправника на одного отримувача. Посилки від різних продавців не сумуються.
Швидкоруч• 15 октября 2023
Ответ дляБронетапці
Это умничают те люди, которые год назад говорили: пишите хоть на суржике, абы не росiйською?! )))
Королева спама• 15 октября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
СловО «таке-то» не існує (хто що? що робить?).
СловА «такого-то» не існує.
Сідайте ДВА!
СловА «такого-то» не існує.
Сідайте ДВА!
Федорино Горе• 15 октября 2023
Люблю Порадницю. Тут навіть в темі про митне обмеження можна побачити жінок, які змагаються в орфографії 😆
Куда_бежать• 15 октября 2023
Можливо хто знає що робити коли в відстеженні товару на Алі експрес пише не вдалося здійснити митне оформлення імпорту ?