Мию вікна у мороз• 15 октября 2023

Як же сумно без машини жити.

2 тижні машина в ремонті. І то капець.
На роботу в маршрутці, з магазина багато не купиш, вихідні ми завжди десь їздили - зараз сидим вдома. Грибний сезон пройшов мимо.
Зараз дощ, можна б було поїхати в кіно, потім в піцерію. А так сидимо вдома.
Нє, я знаю що є таксі. Кудись в одне місце і назад ще можна 300 грн викласти. А якщо то в один магазин то а другий , в третій. Не наїздишся.

А ви активно живете без машини?
Простоваля• 15 октября 2023
Ответ дляМанка Я
у вас нєт, у нас є, місто на 300 тисяч населення. Я ж не намалювала ці ціни. Їжджу зі свого спального району в центр міста.
Спасибо. У нас это было бы 5000 тыс в мес
Манка Я• 15 октября 2023
Ответ дляПростоваля
Тоді ж напевно в більшому місті і на паливо більше, ніж у мене, і гараж\паркомісце дорожче. Скільки вам обходиться авто в місяць?
Простоваля• 15 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Заправка около 4 тыс
english book• 15 октября 2023
Ответ дляПростоваля
Куда не доберешься на авто но дойдешь ногами?
Наприклад коли перекритий центр Києва , або забиті всі парковки поруч з якоюсь локацією-державне свято, виставка, концерт, та інше. Або запаркував авто десь зверху, зустрівся з кимось,прогулялися, вирішили в кафе перекусити. Ідеш ідеш, а місць немає. І от знайшов, посиділи. А вертатися треба наверх, бо ти не помітив, як вже спустився на Поділ.
Директриссимо• 15 октября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Так я питаю, чи активно живуть ?
Вполне себе. А когда на машине, пока вырулишь с парковкой, особенно на выходные, еще место найди, каждый раз думаю, вот уже бы вышла из такси или метро и уже бы там была.
И что вы там там тянете их магазинов каждый раз много?
Я_не_аноним_100%• 15 октября 2023
Зато гроші зекономите, а так витратили купу на непотріб.
Чавонадо• 15 октября 2023
Ответ дляМанка Я
И я в обл. центре почти 300 тыс.
Расстояние около 6 км. Цены раза в 2 выше, чем у вас, потому так и удивляются все
Трейдер кріпти• 15 октября 2023
И без машины гуляем. Неудобно, но придумываем себе маршруты на общественном транспорте или пешие прогулки.
Забобонний фрукт• 15 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Після того як стала власницею власного авто, зрозуміла, що не все так погано було з маршрутками та таксі. Маршрутки та таксі мені в місяць обходилися в 1000-1500 максимум, а власне авто виходить десь 5000 на місяць (1200 гараж, 2000 паливо, страховка, техогляд, заміна шин, мийки, вонючки, доглядова хімія..). А якщо ще зламається... Вже і не впевнена, що варто було купувати авто. Палка з двома кінцями.
Какая у вас замена шин, страховка и техосмотр каждый месяц? Тех осмотров в Украине уже сто лет нет, есть тех обслуживание и оно раз в год.
Телепузик• 15 октября 2023
Живу без машини взагалі, страждаю тільки від того що за грибами не можу зʼїздити)) але у мене всі магазини поруч і доставки працюють, зупинка транспорту поруч і місто не дуже велике. Дуже багато пішки ходжу, люблю рухатись. Коли треба беру таксі, зазвичай все з таки громадським транспортом користуюсь. Але розумію вас, коли звик до машини то мабуть важко.
Калинові вуста• 15 октября 2023
У нас первое авто появилось 4 года назад
Жили в маленьком городе в центре, обходились
Теперь жизни без машины не представляю, это средство передвижения, комфорт. Не представляю как бы мы сматывались от русни без авто(
А сейчас вообще живем за городом, без машины никак
Манка Я• 15 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
У мене авто з салону і 3 роки обов´язкові ТО для збереження гарантії. ТО - 5-7 тисяч. Шини зимові - 15 тисяч, заміна шин 2 рази на рік 1500, страховка під 4000. Це всі ціни я складаю і ділю на 12 місяців, щоб визначити середньомісячні витрати. Напевно навіть більше 5000 виходить, це я дуже скромно округлила
Ксерокопия ночи• 15 октября 2023
Ваша хоч в ремонті,ми свою продали щоб доробити ремонти в новому житлі,життя стало депресією,2 дітей до батьків не поїхати,по справах і на закупи теж,от в лікарню з малим знову ж таксі,ці вічно ниючі таксисти,чекаю коли продамо попередню квартиру і першим ділом буде машина,бо коли ти привик і є потреби за містом то це ж...па вибачте,купа нервів купа витраченого часу,самому ще ок ,а з дітьми ніяк
Чеширская кошечка• 15 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Машина - це комфорт, за який треба платити. Але власний і в любий час.
Колись, порадили порахувати вартість машини і проїзду в таксі.
Було трохи раніше, але по підрахунках, за вартість авто - можна років 10-15 на таксі їздити. Про різні ремонти, заправки і т.д. не враховувалось.
Чеширская кошечка• 15 октября 2023
Все гарно тут розписано, за і проти.
Ось найгірший стан для розуму - коли її крадуть, а поліція не може розшукати...((
Або не застрахована, і попадає під обстріл...((
Забобонний фрукт• 15 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Я конечно, извиняюсь, но если вы покупаете зимние шины за 15000, какая вам вообще разница сколько стоит бензин?).
Пы.сы. никакое ТО для сохранения гарантии не нужно проходить на 5000. 10000 - поверю. Но никак не 5000.
Манка Я• 15 октября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ем, я шини на декілька сезонів беру, і це зовсім не дорогі шини, а середній сегмент, це ж менше 4000 за штуку.
ТО - раз на рік або раз в 10 тисяч кілометрів, в моєму дописі була вартість, а не частота.