ПешитеБесАшипок• 15 октября 2023
Хочу гарну сумочку до 200-250евро
Але я зовсім не розуміюсь в брендах і тп. Тобто мені не важливо що б це був якійсь модний бренд, але хочу що б була актуальна та гарної якості. Зовсім не знаю які марки шукати, на слуху тільки Корси вселякі, фурли. І не знаю які зараз актуальні. Чекаю ваших порад.
СМСница• 15 октября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Отака на всі випадки життя і довго ще актуальною буде і не інкубатор.
Хіба що при маленькому зрості буде завелика
а як ця називається? ото внизу назва чи ні?
ПешитеБесАшипок
• 15 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Мені ще цей бренд подобається
Подивился, мені теж сподобалися, дякую за посилання
ПешитеБесАшипок
• 15 октября 2023
А сейчас модно ещё широкие ремни на сумках, тканевые( плетеные), типа как пояса ?
Танцепесенная• 15 октября 2023
Ответ дляСМСница
Зверху марка, знизу назва
Анонимус Я• 15 октября 2023
VIF сумки теж варті уваги.
Заґуґліть , маса моделей та знижки часто.
ПешитеБесАшипок
• 15 октября 2023
Ответ дляАнонимус Я
VIF сумки теж варті уваги.
Дякую, подивлюся
malinovayamalina• 15 октября 2023
подивіться coccinelle, думаю, зможете на свій бюджет підібрати щось. Це італійська якість.
ПешитеБесАшипок
• 15 октября 2023
Ответ дляmalinovayamalina
Дякую. Знайома назва. Подивлюся
Нога на ногу• 15 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Нет,и они не всем идут
Нога на ногу• 15 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую. Зараз якраз дивлюся сайт фурли. То мені така б універсальна підійшла, як от на фото з сайту. Але якщо б акція була. За 200 купила б
ПешитеБесАшипок
• 16 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
Нет,и они не всем идут
Дякую. А то бачу багато таких, но здалося, що вже стає не актуальне