Неваляшкина• 16 октября 2023
Зволожувач повітря - порадьте, будь-ласка
хто користувався, який бренд порадите. Дякую.
Шукаю стакан• 16 октября 2023
бренд тут роли не играет.. или я не разбираюсь.
у меня какой то простой, уже лет 10 наверное
Неваляшкина
• 16 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
дякую
Фуліганка• 16 октября 2023
Поменяла ультразвуковой на такой. Очень удобно в уходе, можно воду из под крана лить, а не только дистилят как в уз, чтоб налёта не было.... И может настроить умный дом, чтоб сами вкл, выкл и тд
Неваляшкина
• 16 октября 2023
Ответ дляФуліганка
дякую за відгук
Рассказница• 16 октября 2023
Зволожувач повітря COOPER&HUNTER CH-2828 Capri
Найдешевший ультразвуковий Купер Хантер з розетки, скопіювала назву зі свого замовлення. Кілька місяців користуємось, дуже задоволена, якість сну зовсім інша, взагалі повітря значно приємніше. Воду заливаю з крана, періодично протираю вологою тряпочкою і все. Як нічник теж хороший, світить м´яко.
Акуна_Матата• 16 октября 2023
У нас був cooper&hunter, коштував до 1тис грн, дуже класний, ще й мав підсвітку. Вони в принципі всі хороші)
Обовʼязково одразу купіть змінні фільтри, щоб через деякий час можна було змінити, бо якщо модель знімуть з виробництва, ніде не знайдете.
Неваляшкина
• 16 октября 2023
Ответ дляРассказница
Дякую!
Неваляшкина
• 16 октября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
дякую!