БершкомангоЗар• 16 октября 2023

Девочки! Сколько, по вашему мнению, в ордере от магазина Сильпо указано бутылок?

Вот ордер. Сколько в нем штук бутылок по 0,7 литра? Ваше мнение? А то у меня спор с магазином!
Колгоспниця• 16 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Тут ніде немає слова Набір. В них текст трішки по-дебільному написаний і такий код, скоріш за все, введений для правильного обліку в системі. Тобто це більше як умова акції. Якщо б ви поклали в корзину одну пляшку, то було б 579 грн. А коли ви берете 2 пляшки, то друга виходить безкоштовно. Якби ви взяли 3 пляшки, то ціна була б 1158 грн. І за 4 шт теж би заплатили 1158 грн. Треба парна кількість, щоб акція спрацювала.
Layka• 16 октября 2023
Фісташкова кава• 16 октября 2023
Дайте посилання на акцію
автор БершкомангоЗар • 16 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Дайте посилання на акцію
акция была в сентябре и на один день! Сейчас акции уже нет
Кондуктор трамвая• 16 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Повна ціна 579 + одна безкоштовна?
І нижче дві по акції?
Якщо так, то перша позиція тільки одна в чеку
Фісташкова кава• 16 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Вам три тижня везуть замовлення?
Треба читати умови акції, інакше-це гадання на кавовій гущі
Ло Шарик• 16 октября 2023
А чого в першій позиції ціна і сума однакові якщо кількість -2?
Кондуктор трамвая• 16 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Дайте посилання на акцію
У вересні?
Мій не такий• 16 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
то за 579 грн має бути дві пляшки віскі
Дюагональ• 16 октября 2023
4 бутылки, если выбрать 1 то вам отдадут 1 бутылку вместо 2х?)) вопрос магазину
Колгоспниця• 16 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Тому що суть акції - купи одну і ще таку саму отримаєш в подарунок. Пляшок дві, а платиш за ціною однієї.
Дюагональ• 16 октября 2023
Магазин по дебильному прописал, надо было по цене сверяться видимо(
Если они вместе не запакованы и можно брать поштучно
автор БершкомангоЗар • 16 октября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
У вересні?
так, у вереснi i досi горяча лінія вирішує це питання
Пи Пи Пилюля• 16 октября 2023
Якби порахувалося 2 набори, то була б сума 2*579грн, а так 1 пляшка плюс одна, на це потрібно звертати увагу роблячи замовлення.
Ло Шарик• 16 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Так, а автор хоче 4 за 500 грн.
Показушница• 16 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А що тут вирішувати, дві пляшки за 579 грн, все правильно, зараз так
Свята• 16 октября 2023
Там цена в первой позиции указана за набор, то есть они посчитали только один набор, 2 бутылки. Иначе цена была бы больше 1000, как в нижней строчке
Матраскин Брат• 16 октября 2023
аж полізла на сайт.
суть акції ’гуртом дешевше’ - від певної кількості діє знижка
у вас то не набір, просто так написано коряво. якби ви брали одну пляшку по акції ’гуртом дешевше’ - то вона б геть по іншому коштувала.
так що вам мали привезти 4 пляшки.
LediBlac• 16 октября 2023
Шлите на юх сильпо
LediBlac• 16 октября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
у вас написана 2 позиции, но сумма за одну 589 грн, если б у вас была 2 комплекта, то цена была 1178
Кстати да. Но это получается что автор купил один набор. Хотя накладная у них конечно капец корявая
LediBlac• 16 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Ну так а по одной они продаются по 379 грн , если *2= 758. Так что вы заказали или вам оформили 1 комплект
Все будет, но потом• 16 октября 2023
6 вроде