Бавовна• 16 октября 2023

Знайти роботу за кордоном

Хто їздить на роботу за кордон, де берете вакансії?Можливо якісь групи у вайбері чи телеграмі
Знаю, що вони платні, тому хочеться щось толкове і перевірене)Буду вдячна за поради)
Матраскин Брат• 16 октября 2023
В какую страну собираетесь?

автор Бавовна • 16 октября 2023
Німеччина,Нідерланди,Бельгія…треба дивитись по вакансіям

Мені рекомендували людину, яка цим займається, але вона вже декілька тижнів мені відкладає виїзд…добре, хоч гроші наперід не скидала їй
Матраскин Брат• 16 октября 2023
Ответ дляБавовна

Трудоустройство заграницей всегда должно быть бесплатно.
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Що вам заважає самостійно на місці знайти роботу?
автор Бавовна • 16 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Те що я хочу знати куди я їду і за яку зарплатню, а не розбиратись на місці.
Тому і питаю, чи знає хтось провірені агенції які займаються працевлаштуванням.
Дама с собачкой• 16 октября 2023
Ответ дляБавовна

Ну какие платные вакансии ? Сейчас Европа забита украинскими беженцами, которые на любую работу согласны. Кто вам будет реальные вакансии предлагать и ещё рабочую визу оформлять , если несколько миллионов украинцев со статусом защиты уже на месте и готовы работать. Сейчас вакансии за деньги , в Европе только мошенники предлагают.