Замрійлива• 17 октября 2023
Як перестати закохуватися?
Хочу перестати взагалі звертати увагу на чоловіків , не хочу бажати ні зустрічей, ні сексу . НІЧОГО
Хочу сконцентруватися на собі, роботі , дітях.
Скажете " лєгко". А ні. Бо я , як десь почула, " дівчинка парна". Мені воно життєво необхідно для відчуття повноти по всім сферам - бути взаємно закоханою. Тільки от з взаємністю якось не виходить ((
Я більше нічого не хочу відчувати. А воно не виходить
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
То дозвольте собі закохуватись. Це ж чудово.
Нічого там чудового немає, коли воно не взаємно
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляD_A_V
закохуватись буває боляче, але ж ви живі : жити та не закохуватись - то сумна доля❤️
Воно завжди боляче. У мене ще щасливо якщо й було, то трішки в школі ще.
Муууумие• 17 октября 2023
Это очень сложно. Если вы влюбчивы сами по себе. Иногда, очень часто это не зависит от вас. Вообще. Что вы дальше будете делать-это второй вопрос?
Зараз все скажу• 17 октября 2023
Я навпаки не можу любити. Дозволяю тільки себе любити. А так самощакохана особистість....
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляМуууумие
Так, я якраз дуже влюбчива. Швидко вляпуюся, довго відхожу
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дефицит мужского внимания
Та його й не дефіцит. Правда не тих, хто потрібен))
whenallissaidanddone• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Так не влюбляйтесь в того, кому вы безразличны. Если вы видите, что симпатия невзаимная, зачем влюбляетесь? Уже ж взрослая, с детьми,)
Зараз все скажу• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Для початку вам треба полюбити себе
Українська Мрія• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Не зря в последнее время говорят,что женщины полигамны.
Дама_с_караваем• 17 октября 2023
Ну якщо не хочете закохуватись то варіантів декілька: або жіночий монастир, або сидіти дома, працювати дистанційно, доставку їжі обирати дівчат. Фільми за участю хлопців не дивитися, обмежити спілкування з чоловічою статтю і тоді все вийде! :)
Але я вважаю, що відчувати щось це чудово! Просто треба зустріти того самого. А як зустріти якщо сидіти в ракушці?
Муууумие• 17 октября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дефицит мужского внимания
Это не обязательно. Может даже быть наоборот. Вспомните пример по классике Скарлетт.
Виннипуховна• 17 октября 2023
вы, наверно, прилипало. путаете влюбленность с любовью.
начните себя уважать и ценить.
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Та я й працюю вдома. Але з айтішніками. 😂
Замрійлива
• 17 октября 2023
Цікаво, всі доморощені психологи з діагнозами відписалися. Ци ще будуть 🤔
whenallissaidanddone• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Тю, люди вам советы дают, а вы фыркаете.
Фенте Фря• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
А детей вы рожали как? Без взаимной любви?
Виннипуховна• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
нет, будут только такие как вы - с комплексами и синдромом прилипалы
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
начните себя уважать и ценить.
Да. Я отак за ногу чіпляюся ’ не кииии идай менеееее’
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
))) порада і самоствердження за рахунок інших то трішки інші речі
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляФенте Фря
Без. Я тоді любила іншого. Переживала дуже складний розрив. А батько дітей був старший, досвідчений і офігенний маніпулятор. Квіти, подарунки, каву в постіль, зірку з неба... Не зчулася як вже вагітна другим.
Після як переклинило
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ми вже всі зрозуміли що ви не така)
Дякую
Коплю на груди• 17 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Та ви ж жінка, невже вам важко закохати в себе чоловіка? Ви ж не закохуєтесь в тих, хто вже кохає іншу, або у стосунках? Якщо ні, то це діло не хитре.
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ну от не виходить
Замрійлива
• 17 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
От ви доросла також, а не розумієте, що почуття це не те, чим можна керувати. Можна керувати своїми вчинками, але не почуттями