Анонимушка• 17 октября 2023
Тьотю забрала швидка, задихалась, вода в легенях, тромби
Викликали швидку з Добробуту, на апараті штучного дихання. В яку державну лікарню в Києві можна звернутися для лікування? В Добробуті дууже дорого, три тижні тому на операцію на шлунку більше ста тисяч діти витратили
В рот не ложи• 17 октября 2023
В обласній приймають область безкоштовно, і киян на платній основі, але не так дорого як в Добробуті звичайно. В мене чоловік тричі в обласній оперувався, задоволений
В рот не ложи• 17 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
Так её же скорая в больницу доставила какую-то?
В свою, Добробуту
Некомильфо• 17 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
В свою, Добробуту
Та да, вибачте, читаю одним местом.
Тут не знаю, нужно было вызывать обычную скорую и положили бы в гос больницу
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
Швидка Доюробуту доставила в Добробут, вони з Київської обл, там її б не врятували, швидка в Київ не везе, тільки в місцеву лікарню. Довелось приватну швидку викликати, вона помирала.
Хочу на Балі• 17 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
тест на ковід робили?
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Дети, мне кажется, сами разберутся, в какую больницу определить.
Сестра ледь не розбилась насмерть, доганяла швидку, машина вхлам. В стані шоку. Син живе далеко, їде.
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
тест на ковід робили?
Тест негативний, робили, двохстороннє запалення.
Голена блондинка• 17 октября 2023
Недавно у мужа на работе сотрудница умерла, тромб, как осложнение после операции, которая прошла успешно. Таким занимается кардиология.
Некомильфо• 17 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Звоните в скорую с этим вопросом и обзванивайте все больницы, говорите диагноз и спрашивайте где такое лечат, можно ещё на горячую линию МОЗ позвонить с этим вопросом
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ длячир
Попробуйте позвонить в центральный госпиталь МВД на Бердичевской. Там отличные условия, вся диагностика на месте, цены адекватные.
Дякую! Чекаємо відповідь з інституту Амосова, дай Боже щоб взяли, як ні будемо пробувати.
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
Дякую!
Некомильфо• 17 октября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Это могут быть осложнения после операции.
Это они и есть, насмотрелась в больнице, когда маму оперировали
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
А с желудком онкология?
Ні, впала з драбини і щось всередині трапилось.
Мамина квіточка• 17 октября 2023
Треба знати, що за діагноз, щоб радити. Тільки не в 4 лікарню, там щось незрозуміле, не вистачає лікарів, помиляються з діагнозом, тягнуть час
Мамина квіточка• 17 октября 2023
Мені здається, варто проконсультуватись з онкологом і при потребі зробити мрт органів грудної клітки з контрастом для виключення онко
Анонимушка
• 17 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Врезультаті обстеження повідомили, що відірвався тромб, заблокував легені, набралася вода(( Зараз поступово відкачують воду, колять анти коагулянт якщо не помиляюся. Дай Боже, щоб потрохи відкачали.
Мамина квіточка• 17 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Співчуваю вам. Хай все буде добре!
Тоді вам мабуть краще звернутись до спеціалізованих закладів - такі як ім. Амосова або Шалімова, якщо стан дозволяє перевезення. Або проконсультуватись у судинного хірурга з результатами обстежень, а ще краще запросити його в лікарню