ДваДваВісім• 17 октября 2023

Domol активна піна для миття унітазу- як вам?

Блакитна устриця• 17 октября 2023
Та десь так напевно...
Їжак в панчохах• 17 октября 2023
Купувала дуже давно, зручно мити неї під обідком унітазу. Для самого унітазу все одно використовувала Домол рідкий, мій найулюбленіший засіб для унітазу. Але потім піна зникла з продажу. Що, знов є у Ватсонс? Бо буваю там рідко, суто за Домолом рідким для унітазу захожу раз на пару місяців.
ША! я прийшла!• 17 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
А як виглядає домол для унітазу?
Їжак в панчохах• 17 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
А як виглядає домол для унітазу?
ША! я прийшла!• 18 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
фото
Дякую
Скокмоно - стокнуно• 26 октября 2023
Що доводиться бачити тим мікробам, що живуть під ободком унітазу