Гидроусилитель руля• 17 октября 2023

отит у дитини

перечитала тут вчора купу тем про отит.
сьогодні були з дитиною у лікаря через скарги на біль у вусі. лікар оглянула і констатувала отит не гнійний.
і каже «там не критично, сподіваюсь що обійдемося без антибіотика». призначила краплі у вухо, сказала що отіпакс, яким я капала день до прийому лікаря нам заслабкий, і інший спрей в ніс, бо власне через затяжні соплі отит і трапився.

вдома почитала а краплі у вухо і спрей в ніс з антибіотиком. сиджу рєпу чухаю - «обійдемося без антибіотика» - це типу мала на увазі без перорального застосування? і нащо каплі у вухо з антибіотиком якщо отит не гнійний?
Зубожиння• 17 октября 2023
А отипакс это капли с антибиотиком считаются?
автор Гидроусилитель руля • 17 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
отіпакс - ні, вони знеболюючі і протизапальні, без антибіотика
лікар сказала що отіпакс яким я капала синові заслабкий і назначила інші краплі
а от інші як раз з антибіотиком
Зубожиння• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
а от інші як раз з антибіотиком
Антибиотик назначают при гнойном, остром отите.
Покапайте пока капли ушные и в нос и сходите повторно к доктору.
КартаБезКомиссий• 17 октября 2023
Пройдёт. Отипакс не раз меня выручил.
Ответ дляЗубожиння
лікар сама сказала що отит не гнійний. але я склад крапель почитала вже коли двічі закапала. просто не можу догнати чого при не гнойному отиті краплі з антибіотиком краще б далі отіпакс крапала.
а висновки щодо лікаря зроблю 🤦🏼‍♀️😤
Ответ дляКартаБезКомиссий
Пройдёт. Отипакс не раз меня выручил.
я крапала отіпакс, лікар сказала що вони не підходять і назначила інші краплі, які як виявилось з антибіотиком 🤦🏼‍♀️
Lady Luck 99• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Значит в Вашем случае можно обойтись местным приемом антибиотика. Зачастую это помогает
Доктор Хаос• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Мы тоже последний раз без него обошлись.Антибиотик она имела ввиду,что колоть не нужно,наверное так.
хто підкаже що робить? вже двічі тим сраним антибіотиком у вухо закапала. можна перестати і далі отіпакс капати?
Вся така шо куди там• 17 октября 2023
сину 7,був негнійний отит без темп, призначили тричі на день нурофен по вазі для зняття запалення,зволожувати ніс. Але був контроль лікаря через два дні
Забрызжу ядом• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
щоб не приєдналась інфекція, бо тоді будете молитися на антибіотики
МеняАЖтрусит• 17 октября 2023
Обійдемося без прийому АБ, це мала на увазі лікар. Оральної!
Лікар призначила місцево краплі з АБ. Це нормально, капайте по назначеній схемі лікаря.
Ответ дляВся така шо куди там
та ми теж підем через два дні на огляд. мене завжди обурює недоцільне призначення антибіотика типу «для профілактики». і якщо педіатр в нас нормальна, то до лора перший раз потрапила і блін довірилась від страху (бо отит перший раз) і не глянула складову тих крапель.

от зовсім не хочу капати той антибіотик і не знаю чи можна знову до отіпакса тепер повернутися
Вся така шо куди там• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля

якщо почали- крапайте, це краще ніж почати антибіотик і покинути.
Ответ дляЗабрызжу ядом
антибіотики ніколи не можна вживати «прєвєнтівно», а тільки тоді коли інфекція наявна 🤦🏼‍♀️
ХаДиДиШь• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Нет,капайте уже этими каплями
Ответ дляВся така шо куди там
так це ж не можна за наявності бактерії
ХаДиДиШь• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Вы так волнуйтесь, будто вам пить их выписали превентивно и теперь эти антибиотики поубивают все полезные бактерии в кишечнике. Не волнуйтесь так
Забрызжу ядом• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
та раді бога, робіть що хочете, отит це не вірус, це запалення, ви впевнені що там нема ніякої інфекції? подивіться вміст того антибіотику , вам же не отофу призначили
ОхиИВздохи• 17 октября 2023
Ви не розумієте різниці між антибіотиком місцевої дії і прерорально? Нам також при отиті донці назначали антибіотик у вухо. Вона багато пірнала і виникло запалення. Пролікували і все Ок. Чого боятися антибіотик місцевої дії?
Ответ дляХаДиДиШь
я не з тих людей що безконтрольно приймають антибіотики без потреби і пхають ними дітей без потреби. тому для мене це суттєва проблема шо призначення не адекватне і не тільки недоцільне а й шкідливе
МеняАЖтрусит• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля

Не знаю як вам не жалко власного дитя.
Але запамʼятайте, що ускладнення при отиті є і великі, біль жахливий і будете далі пити, якщо проігнорите призначення. Пити і капати АБ. Це гірше набагато.
Ответ дляВся така шо куди там
вам повезло з лікарем. знайти адекватного лікаря важко, який не буде пхати зі старту антибіотиками, бо треба ж щось призначити. та й судячи з деяких відповідей тут, то антибіотики як замість цукерок
ХаДиДиШь• 17 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Ещё больше шкидливо будет если перестанете сейчас ими капать
БезПаспортаНеПродаю• 18 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Ничего страшного не будет, это местное воздействие, а не системно. В этом случае вы страхуетесь от гнойного отита, который грозит уже антибиотиком в таблетках или уколах. Боль при гнойном ужасная, дети кричат криком, не переставая, долгое лечение.
На будущее, при орви капайте сосудосуживающие капли, так вы сильно уменьшите риск отита и гайморита.
автор Гидроусилитель руля • 18 октября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так і судиннозвужуючими не можна зловживати, капаю тільки коли зовсім ніс не дихає в перші дні. в сина отит зʼявився бо було 3 грві майже підряд.
я не розумію оцього «страхування від гнійного отиту» якщо чесно.
антибіотик діє на бактерії, і то за умови що бактерії чутливі саме до цього антибіотику. якщо отит не гнійний, відповідно бактерій немає, то на що діє антибіотик? ні на що. а превентивно антибіотики ніколи не вживаються
Пукимончиг• 18 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
При лечении отита, всегда назначают параллельно сосудосуживающие. Мы тоже лечили не один отит и обходились без АБ. Назначали отипакс, Нурофен и сосудосуживающие.
БезПаспортаНеПродаю• 18 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
5 днів можна сміливо, я зазвичай стараюсь на ніч, а вдень щоб дитина сякалася, або вже як зовсім ніс не дихає, тоді кількість прийому крапель мінімальна.
Гнійним отит одразу не стає, воно там розвивається поступово. Ось зараз моя дитина приймає аб вперше в житті (7 років), друге ОРЗ поспіль за місяць, імунка просіла і нежить перетворилась в гнійну, за крок до гаймориту ітд, не стали чекати розвитку. Тобто ці затяжні історії трохи відрізняються від звичайного перебігу хвороби і тому шансів зловити ускладнення набагато більше.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
дякую за відповідь. я звісно продовжила капати аб раз вже почала і здали сьогодні аналіз крові. ще з педіатром сьогодні спілкувалась, вона сказала що аб не треба було але вже подивимось аналіз крові.