Бутерброд и я• 17 октября 2023

Хто оплачує комунальні через Приват24 - у Вас не зникли деякі послуги?

Зникла оплата за розподіл газу і за електроенергію. Знову підтягнути не вдається, пише, що відсутні послуги за вказаною адресою
УраганнаЯ• 17 октября 2023
Змінилась обслуговуюча компанія або її реквізити.
Lilitte• 17 октября 2023
У мене був випадок, коли зникли не послуги, а проведена проплата) Ходила в інстанції сваритися і виясняти, таки добилася правди)
автор Бутерброд и я • 17 октября 2023
Так я здійснюю пошук за адресою, а не компанією. Завжди оплачую комунальні за себе (приватний будинок) і за батьків (квартира). Так у мене всі послуги на місці, а от у батьків поділись і неможливо знайти ні за адресою ні за особовими рахунками, навіть не знаю, що вже робити
Зайканалужайке• 17 октября 2023
У меня в этом месяце ерунда какая-то с водоканалом. В квитанции одно, в привате другое, в личном кабинете третье. Несколько позиций исчезло, опять подтягивала.
Нога на ногу• 17 октября 2023
У мене бувало, що холодна вода зникала.
дама_из_декрета• 18 октября 2023
Сьогодні якраз планувала платити, то були і розподіл і електроенергія