НашлаПерепискуМужа• 17 октября 2023
Хто їздить із Польщі до України-який автобус найзручніший?
Із Катовіце до Києва буду їхати,можете підказати? Дякую
НашлаПерепискуМужа
• 17 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Найзручніший поїзд
Мені до нього їхати ще годин 6,не зручно(
Бодіпозітівна• 17 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Электричка. Это намного быстрей и удобней трясучки а автобусе.
НашлаПерепискуМужа
• 17 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Дивлюся на карті то з міста в якому я живу зараз взагалі тяжко добратися до потягу який в Україну їде .Спочатку до Катовіце мені треба ,потім автобусом 6 годин до потягу .Але дякую за відповідь)
Котомафия• 17 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Повірте всі однакові. Спрогнозувати не можливо. І хоч обіцяють без пересадок, обов´язково пересадять . Їжджу з Катовіце періодично.
Опля Картопля• 17 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А с катовице на интерсити нельзя?
Ну и все лучше 6 часов автобус и ночь в поезде, а не в автобусе в позе зю
НашлаПерепискуМужа
• 17 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
А с катовице на интерсити нельзя?
Я даже не знала что из Катовице поезд ходит в Киев 🫨мне на вокзале сказали что не ходит
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
не тупіть). з Като їздять інтерсіті. швидко, зручно. навіщо вам ті автоьуси здалися. мінімум один поїзд напшемисл в годину.
НашлаПерепискуМужа
• 17 октября 2023
Ответ дляTaFo
зато кордон проскочите і не помітите. а автоьус як стане на 8 голин, і кукуй. я машкаю в Като. тільки потяг з Пшемисля
Та я ще така трусіха,мені самій їхати з пересадками страшно, не на той потяг сяду ,можу заблукати та взагалі розридатись у кутку десь ( мені проще сісти в автобус та їхати,навіть якщо не зручно(
Патика-мотика• 17 октября 2023
Flixbus найзручніший. Але Павлюк Транс теж нічого, якщо економ варіант. Я б їхала до Львові, а далі - потяг.
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
як варіант може з вашого регіона якісь перевізники є до України? ну може телеграм-чат регіону є..
Я нє Матрьошка!• 18 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В смысле? До перемышля из катовице тоже есть поезд