Чарівна патика• 18 октября 2023
Заміокулькас. Переливаю?
Купила 1,5 місяці тому. Поливаю раз в 2 тижні, але води лию багато.
Звернула увагу на такі плями на стеблі. Здається раніше їх не було. Що це? Гниє? Я переливаю?
Дякую всім.
Первоклашка Я• 18 октября 2023
У нас он возле дома соседнего растёт. Весь газон засажен. И никто его не поливает. Щецин
Элька-Карамелька• 18 октября 2023
Плями то норма, він такий є. Але його поливають раз на місяць і потроху
Пожмаковна• 18 октября 2023
ваше растение в отличном состоянии. зимой поливать как кактус- раз в месяц или еще реже
Весела бджілка• 18 октября 2023
Поливати треба не раз у місяць, а як земля повністю висохне. А це залежить від вологості повітря в помешканні. Якщо холодно і волого рідше, якщо сухо і жарко, або ще й стоїть біля батареї то частіше.