Та не реву я• 18 октября 2023

Килимок в ванній. Чи не будуть там жити мокрушки?

Я на першому поверсі, і в душі бува не завжди витираю підлогу після того як помиюсь, вона сама висихає потім. Але якось посеред ночі зайшла в туалет і виявила пару мокрушок бігаючих по полу. Купила килимок і тепер стаю на нього після душу, тобто тепер він мокрий і висихає поступово. Чи не будуть вони в ньому жити? Ворс густий доволі і високий...мені страшно (
Наизнанку• 18 октября 2023
Полотенце под ноги стелите когда купаться идете. А мокрушки все равно будут они не зависят от влаги, они охотятся друг на друга в том числе. У меня как то две одновременно попали в таз и одна другую мгновенно съела.
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
👀 ні, у мене з коротенькими ніжками, їх навіть не видно..Боже який жах🤢
А..зрозуміла, у вас мокрички овальні, такі я броненосець мікроскопічний?
Одяг та сумки• 18 октября 2023
у мене таких живностей нема але завжди рушник стелю і сушити потім його. То я помилась хтось зайшов і носками в мокрий килим(
Сіґеле-міґеле• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
То ви їх добре годуєте! :)
Але в мене були не темні, а сріблясті
А хіба про цих? То ж не мокрушки, ці деревину жруть.
Ацетилсалициловая кислота• 18 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
я на такой коврик кидаю полотенце
А стирает его со всеми вещами потом?
автор Та не реву я • 18 октября 2023
Ответ дляНаизнанку
У мене раніше павук жив там, так він їх ловив, тепер прийшов час і він чомусь вибіг в кімнату...довелось його замочити. Тепер нікому їх ловити...не знаю чи одна одну і справді їдять
автор Та не реву я • 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Да
БолеИменее• 18 октября 2023
Одна я витираюся стоячи у ванній? Не розумію, в чому проблема витертися і вже сухою ногою ставати на килимок?
автор Та не реву я • 18 октября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Сама живу😁
Але носками в мокрий килим і сама вже вступала( неприємненько звісно
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Да
Тоді дійсно дивно, я їх лише на вулиці бачила.
Ответ дляніколи такого не було
Я после душа коврик кидаю на край ванны просохнуть
Я тоже, но потому, что у меня кошка на него писяет, если оставить
Наизнанку• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Зачем убивать? На веник и в коридор переселили бы.
Если паука нет то могут ещё и мухоловки завестись они очень любят мокриц.
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляБолеИменее
Мені, наприклад, рівноваги не вистачає, підняти ногу, витерти стопу і одразу переступати на підлогу з рушником у руці.
автор Та не реву я • 18 октября 2023
Ответ дляБолеИменее
Там душно. Я напарюсь так що вже всі стіни мокрі і поза душовою шторкою, і йду швидше відчинити двері, бо відчуваю що ось ось знепритомнію. Та і взагалі там жарко відразу в рушник, некомфортно( та і я люблю загорнутись в нього і ще посидіти так хвилин 10... Ноги не витираю відразу
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Слідкує за порядком :)
Потішаюся• 18 октября 2023
Ответ дляНаизнанку
И вы стояли и смотрели как сильный пожирает слабого? Или снимали видосик? А помочь спастись животному не захотели?
Гірчинка• 18 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Надо же! У всей страны с подогревом, а у автора нет.
в мене без підігріву
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Дамочка, хижаку теж їсти хочеться. Ви така милосердна, дивилися б, як дві особини помирають з голоду?
Потішаюся• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Вы пробовали мыться не пьяненькая?
Вилосипедниця• 18 октября 2023
Ответ дляВідморожена
У вас пол без подогрева?
Не пойму удивления некоторых. Пол в ванной без подогрева, причём на фото вроде как свежий ремонт-очень странно. Так что вы бы не смайлы ставили удивленные а брали на заметку. Пол с подогревом в ванной это маст хев
Потішаюся• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Попробывала их чем то другим накормить. Может суши заказала бы
Наизнанку• 18 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Я бы помогла но это произошло за доли секунды а я думала они подружки.
Вилосипедниця• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Да
Автор,откуда жуки?вы на первом этаже или частный дом? Коврик будет постоянно мокрый. Так что или сушить после каждого раза или стелить полотенце. Но все равно коврик нужно будет просушивать периодически
Потішаюся• 18 октября 2023
Ответ дляНаизнанку
Типичное поведение для подружек, кстати, сожрать друг друга.
Відморожена• 18 октября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Так у меня он как раз в подогревом, раньше, когда его не было, я бы не оставляла ничего мокрого на полу, только бактерии размножать
БолеИменее• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Відчиняйте двері одразу, перед процедурою - це дасть змогу вам подовше бути притомною. Ви як мазохістка, вже притомнію, но сижу/стою далі. Ви серйозно, ще й в рушнику ходите і сама живете? Ото собі проблем навидумали. Ну тепер ще й додаткові рушники додайте - це ж простіше.
Оновлена версія• 18 октября 2023
У меня есть такой коврик, ничего в нем не завелось, но грязь собирает непойми откуда, надоело выстирывать, заменила на полотенца под ноги, потопчусь по ним и на батарею, стирка раз в неделю, так гигиеничнее
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
ріспект за гумор
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляВилосипедниця
В квартиру під оренду - точно ні
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Вы пробовали мыться не пьяненькая?
А ви писати тверезенька не пробували?