Та не реву я• 18 октября 2023
Килимок в ванній. Чи не будуть там жити мокрушки?
Я на першому поверсі, і в душі бува не завжди витираю підлогу після того як помиюсь, вона сама висихає потім. Але якось посеред ночі зайшла в туалет і виявила пару мокрушок бігаючих по полу. Купила килимок і тепер стаю на нього після душу, тобто тепер він мокрий і висихає поступово. Чи не будуть вони в ньому жити? Ворс густий доволі і високий...мені страшно (
Вилосипедниця• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
В квартиру під оренду - точно ні
Ну, так понятно, конечно. Я уже прочитала что аренда. Но со стороны хозяев тоже глупо. Пол стоил бы тысяч 10, зато ванна сухая и тёплая.
Потішаюся• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А ви писати тверезенька не пробували?
Та 10 утра уже!!!! Какой нормальный человек до сих пор трезвый?!
Нашли в капусте• 18 октября 2023
Витирати після душу підлогу, ставати на Рушник, але без килимів. Він 100 років сохнутиме , особливо без теплої підлоги
Пэрисхилтонша• 18 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Ну тоді і в душ мені також можна.
ОдинРазНадетое• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
То ви їх добре годуєте! :)
Але в мене були не темні, а сріблясті
Такі люблять жити під шпалерами ))
Нашли в капусте• 18 октября 2023
Ответ дляНаизнанку
Полотенце под ноги стелите когда купаться идете. А мокрушки все равно будут они не зависят от влаги, они охотятся друг на друга в том числе. У меня как то две одновременно попали в таз и одна другую мгновенно съела.
Добре що не на автора)
Робот Вертер• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Так а по суті...вони можуть через це завестись в коврику?
Не знаю, не замечала.
Викупана• 18 октября 2023
У меня теплый пол в ванной и нет никакой живности, даже гуглила что за мокрушки такие
Пока не сделали тп то коврики сушила на сушке после душа или в сушилке. Мокрыми не оставляла, не люблю по мокрому ходить
Весняний Марафон• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
👀 ні, у мене з коротенькими ніжками, їх навіть не видно..Боже який жах🤢
Да, автор, есть и другие, толстенькие и передвигаются медленно )
по теме - если будете его просушивать и стирать периодически - не заведутся
у кого-то такой же ремонт , а у меня - такой же коврик ))
СкумбріяП8• 18 октября 2023
Не стелю такие коврики ни в ванной, ни в туалете. Пол без подогрева.
Носим кроксы, после ванной мокрыми ногами в кроксы.
Українська зірочка• 18 октября 2023
Стелю коврики, які можна прати в машині, вони більш схожі на грубий рушник, часто їх міняю, бо боюся появи плісняви.
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Автор,откуда жуки?вы на первом этаже или частный дом? Коврик будет постоянно мокрый. Так что или сушить после каждого раза или стелить полотенце. Но все равно коврик нужно будет просушивать периодически
На першому
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляБолеИменее
Відчиняйте двері одразу, перед процедурою - це дасть змогу вам подовше бути притомною. Ви як мазохістка, вже притомнію, но сижу/стою далі. Ви серйозно, ще й в рушнику ходите і сама живете? Ото собі проблем навидумали. Ну тепер ще й додаткові рушники додайте - це ж простіше.
Серйозно, а що тут такого
БолеИменее• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Серйозно, а що тут такого
Та нічого, це ж ви непритомнієте....
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
В квартиру під оренду - точно ні
Минулої зими жила в іншій квартирі на оренді, там була підлога з підігрівом, і квартира навіть була по вартості дешевше за цю. Але я не вмикала її ні разу, бо і так за місяць дуже дорога електроенергія, около 800 грн😭+ загального користування 400 грн окремо. Геть знахабніли.
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Також по знижці в юзк взяли?)
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Холодно..в кроксах взимку
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляБолеИменее
Та нічого, це ж ви непритомнієте....
До того не доходить, зате відчуваю прямо як всі пори розширюються..і я їх швиденько ензимною пудрою вичищаю)
графиняВишенка• 18 октября 2023
У мене у ванній килимок пухнастий,ніхто під ним не живе. У ванній же є витяжка,плюс я часто на ніч залишаю трохи привідкриті двері
Одяг та сумки• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Сама живу😁
Але носками в мокрий килим і сама вже вступала( неприємненько звісно
насипьте під ванну солі - вона вбирае вологу гарно та й у солі живність точно не заведеться
Вилосипедниця• 18 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
На першому
Может тогда вам мелком каким порисовать по периметру? Типа как раньше были мелки от тараканов? Ну и сушить придётся регулярно конечно. Я кстати, на лето убираю подобный коврик. Полотенце доя ног использую.
Та не реву я
• 18 октября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
У мене душ. То під килимок написати?
Одяг та сумки• 19 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
У мене душ. То під килимок написати?
спробуйте в мене нема живності