Ленивица-красавица• 18 октября 2023

Класний відосик, я посміялась)

Просто скрін, особливо дивитись нічого, стоїть так пів хвилини бризкає на себе. Але ж прикольно)
Доречі не нюхала їх. Чим пахнуть?
Оч@ров@Шк@• 18 октября 2023
А в Запорожье ночью опять в жилую многоэтажку попали, есть погибшие( дом в хлам(

автор Ленивица-красавица • 18 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так. Дуже шкода. Я з прифронтового міста, сумська обл, де проходить примусова евакуація населення з ближніх сіл. Великі живі гарні села стають безлюдними. Та чи означає це, що тепер я не можу дивитись відео та читати інстаграм, щоб відволікатись?
Ответ дляОч@ров@Шк@
І якщо ви так вже хочете чути і бачити лише лихо, то можу доповнити ще те, що тут стріляють артилерією, це означає що тривогу не встигають оголосити. Дуже багато коллаборантів , які наводять на цілі. У місті Ромни навели в серпні на школу, в 11 мали прийти першокласники для репетиції. Бухнули близько 10. Декілька днів назад прилетіло в село до мами, каміння ( там така порода) летіло на пів села. Цієї ночі померли люди не лише в Запоріжжі, якщо ви вже так хочете всім поспівчувати.