Зазвичай лягаю в 23 і в 7 ранку встаю розбита, насилу очі продираю. Лягла в 21.30 і вже в 2 я виспалась. При чому так виспалась, хоч роботу вставай роби. Повна сил і енергії. Не знаю як вкластись тепер. Завтра день на смарку, бо засну під ранок, а в 7 підйом.
Я зараз заплачу...
Natal_ka91• 19 октября 2023
Ответ дляMamaGalya
Потрібен час щоб організм перелаштувався. Але так, якщо заснути в 9, то в 4-5 уже можна і корову доїти:)
До речі, коли я лягала о 21, о 5 ранку самостійно прокидалася від того що не хочу більше спати. І добре почувала себе на протязі дня. Думаю, треба знайти свій біоритм.
Соната любви• 19 октября 2023
нам меньше всего стоит переживать за недосыпание.
а вот как им, все это страшно и печально от безысходности.
https://www.youtube.com/shorts/GumX-5lT0GA?feature=share
Возрастная• 19 октября 2023
Якби я лягала в 23 і прокидалась в 7, це було б за щастя мені. Це взагалі, найкращий графік для мене.
Загадочная• 19 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
«На сквозняке дня» - красиво
Ложусь в 23 просыпаюсь в 6 обычно
Вам нужно попробовать разные режимы и выбрать себе подходящий
Ложусь в 23 просыпаюсь в 6 обычно
Natal_ka91• 19 октября 2023
Ответ дляЗагадочная
«На сквозняке дня» - красиво
Ложусь в 23 просыпаюсь в 6 обычно
Красиво, але згідна, невірно)) вірно - протягом дня