Чу Ча• 19 октября 2023

Чим ближче до вихідних

Тим тяжче вставати. Влітку ще без проблем. Навіть якщо пізно ліг. В холодну пору я з останніх сил. От сиджу - треба будити дітей в школу. А я сама не можу встати)))

Всим гарного дня!)
PS. Не забудьте каву з корицею;)
Ще трішки і вихідні
КучМала• 19 октября 2023
Ответ дляДобротная
Давно еду на работу. Нормально встаю что летом, что зимой в 6.00
так рано?

Моторошні троянди• 19 октября 2023
Ответ дляВбигудях
Дякую за нагадування про корицю ( весь час забуваю).
Як тільки починається осінь зима я перетворююсь на ведмедя - мені тільки б спати. Тому минулого року пила вітамін Д, і о чудо змогла пережити цей період більш менш нормально.
Всім доброго ранку!
Ми теж вже третій зимовий сезон всією родиною приймаємо віт Д. Прокидаємось нормально, відносно бадьорі. Я віт Д почала приймати через безсоння ще у 2020. Ударні дози з магнієм відмінно допомогли
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Перевірте вітамін Д, може там нестача
Я п´ю комплекс вітамінів. То у мене все життя так
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Всім доброго ранку!
Я зараз пропиваю курс ашваганду+ магній для норм емоційного стану. І окремо комплекс вітамінів для суглобів. Там і д також є. А так в цей період з дітьми п´ємо С і Д
Куратор дебошей• 19 октября 2023
Мені в будь-яку пору року легше прокидатися на початку тижня, бо мозок ще відносно свіжий після вихідних. Оскільки графік у мене дещо нестандартний – неділя – четвер, не можу не радіти сьогоднішньому дню
Из Кукуева я• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Здайте аналіз і будете здивовані
Комплекс вітамінів це ні про що. Там скоріше за все дозування таке, що вони як цукерки
Моторошні троянди• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
В мене віт С лише насвипдок ГРВІ.
Добротная• 19 октября 2023
Ответ дляКучМала
так рано?
Что рано? Мне на 8.
Цветочница• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Обіймаю😥🤗. Такі будильники хай тільки на русні.
Дякую, нехай скоріше закінчиться цей жах!

автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
В мене віт С лише насвипдок ГРВІ.
Мені знайомий лікар порекомендував. Він і своїм дітям в період осінь - весна давати постійно вітамін С.
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Здайте аналіз і будете здивовані
Там нормальні пропорції. Це спеціальний комплекс для профілактики артрозу. Не магазинний варіант
Из Кукуева я• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Яке дозування вітаміну Д?
Мона Лиза• 19 октября 2023
Вітамін д, через два тижні мені легше вставати, ось зараз знов почну
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Яке дозування вітаміну Д?
Ви хочете сказати що більш компетентні ніж мій лікар?
КучМала• 19 октября 2023
Ответ дляДобротная
Что рано? Мне на 8.
Я ошиблась, не Вас процитировала. Хотела по поводу 4 утра , кто-то написал. Простите ради бога, пожалуйста. Я не хотела обидеть сильно
Вся така шо куди там• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
О Боже. 4:40🫣
Один из моих бывших кавалеров в рабочие дни встает в 4 утра. Потому что работает он в столице, а живет в 90 км от нее
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
У мене була робота, куди в одну сторону потрібно було 2 години добиратися. Правда з заїздом в садочок в іншому районі ( поки місце поруч з домом чекали. Так із-за переїздів вийшло) . В такому режимі я пропрацювала 4 місяці і послала все куди подалі. 4 години життя в транспорті щодня
Из Кукуева я• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Я хочу сказати, що в комплексних вітамінах вітаміну Д крапля в морі.
Тому щоб не тикати пальцем в небо, потрібно здавати аналізи.
І так, нормальні лікарі не назначають комплексні вітаміни
Вся така шо куди там• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Он работает машинистом ж/д. И ему эта работа нравится. В его городе ж/д вокзал есть, но он работает на другом направлении ж/д

автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Мені цікаво, тут буде хоч одна тема де б порадниці не випендрилися? Скрізь, навіть в самих простих темах прийде по любому профі по всим сферах зі своїми нікому не потрібними порадами
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Тоді без питань))) малий мій мріє бути машиністом потягу))) ’ а для тебе, мам, буде твій особистий вагон’
Вся така шо куди там• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Кстати, мой бывший муж тоже тратит на дорогу до работы 2 часа в одну сторону. Живет так уже седьмой год. Он живет с женщиной. В том городе, где они живут, трубных заводов нет. А ему нравится работать именно в этой сфере
Из Кукуева я• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Чекаю на склад комплексних вітамінів і дозування.
Впевнена на 100%, що ці вітаміни не несуть ніякої користі, якщо в організмі нестача вітаміну Д, омеги, цинку, заліза
І до чого тут ваше випедритись?
Я серйозно. Не зазначають пити комплексні, бо наприклад задізоикраше приймати з вітаміном Ц і не приймати при цьому цинк або селен.
А в комплексних все відразу, а також тих вітамінів, які не сумісні один з одним.
Але ж ніхто про це не говорить. А ті хто говорить і знаю трохи більше, то одразу - вмпендрббтьсч
автор Чу Ча • 19 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
І до чого тут ваше випедритись?
Ви занадто багато на себе берете
Из Кукуева я• 19 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Ви занадто багато на себе берете
Я так розумію, що складу не буде? 😂😂