Ашотакоя• 19 октября 2023

кал на анализ ( извините )

добрый день
прошу прощения за деликатный вопрос , кал на анализ с вечера можно собрать ( общий анализ )
записана на утро , но боюсь , если вдруг утром не смогу в туалет сходить , как быть , ведь слабительное нельзя пить
И_В_офигительных_штанах• 19 октября 2023
С какой целью сдаёте?
Знаю, что на глистов сдаётся сразу, прямо парной, иначе недостоверный.

автор Ашотакоя • 19 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
С какой целью сдаёте?
глистов нет точно
с целью профилактики просто
Всіх підсаджую• 19 октября 2023
Мова йде про копограму? Якщо так, то в ідеалі цей аналіз потрібно здавати перед тим, як кур´єр приїжджає за аналізами, щоб забрати їх на дослідження. В моїй лабораторії, де я здавала - це в районі 12:00. Сенс в тому, що кал має бути дійсно свіжим, для того, щоб побачити реальну картину. Якщо зберете звечора, то отримаєте ідеальний аналіз, тобто гроші на вітер.
Взагалі, дуже дивно записуватися на цей аналіз завчасно. Я змогла здати його протягом тижнів трьох - це щоб співпав підходящий час для лабораторного дослідження (близько 12:00), моє бажання випорожнитися і фізична можливість потрапити в лабораторію саме в цей день...
автор Ашотакоя • 19 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
так , копрограмма
в мене лабораторія буквально під домом
і ходжу в туалет кожного разу регулярно
просто встаю о 11
а треба о восьмій зібрати , тому боюсь , що не зможу
дякую за відповідь, тоді в вечорі не буду збирати
аналіз робля як профілактику кожного року разом з сечею і оак