Мадам Тю-лю-лю• 19 октября 2023
Viber дивні пропущені дзвінки
Йдуть виклики на Viber з недомих номерів та і від знайомих, і пише пропущений дзвінок, номер і «…та ще 47». Весь вечір такий. Стикався хтось з цим? Дякую
english book• 19 октября 2023
Так. Не знаю як це, але одна людина створила кілька груп, і щось там експериментувалиа. Приходили дзвінки від різних людей з цієї групи
Мадам Тю-лю-лю
• 20 октября 2023
Ответ дляenglish book
Просто видалилась з цих груп.
Вам показувало ці групи?
english book• 20 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вам показувало ці групи?
Так. Але я їх сама потім шукала. Прийшло повідомлення, що мене приєднано до однієї групи. Але по факту їх було 3 чи 4.Адмін у всіх групах був один і той самий.