Chaterbox• 19 октября 2023
Как быстро согреться перед сном?
Отопление ещё не включили. Дома вечером ночью холодно. Весь день дома тепло, окна открыты, ходим в футболках. Но на вечер/ночь дубарь. Я лежу по несколько часов и не могу согреться. На мне пижама, носки, флисовая кофта, одеяло и термо спальник сверху. Обогревателя дома нет, грелки тоже. Электро простынь немного пугает, что ударит током. Что делать ? Посоветуйте у кого такие же проблемы.
Своего не предлагать• 19 октября 2023
В прошлом году купила термоодеяло, греет на ура, сплю, как младенец.
Chaterbox
• 19 октября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Секс
Який секс 😁 Холодно роздягатись
Белая и пушистая• 19 октября 2023
Я мрію про електричну простирадло, спала на них всю ніч! Зараз, на жаль, не маю.
Теж поки опалення немає, включаю дуйку.
Як варіант, наберіть гарячої води у пластикові пляшки, і покладіть у ліжко
Теж поки опалення немає, включаю дуйку.
english book• 19 октября 2023
Лучший способ-бутылки с горячей водой в постель.
Я так когда то делала. Лучше ложить заранее под одеяло. Они прогреют постель. Греют норм, долго с ними не вытерпите))
Шукаю стакан• 19 октября 2023
С прошлого года имею электропростынь. Это просто необходимая вещь уже в доме. Включаю за полчаса перед тем как ложусь, пока в телефоне шарюсь тоже работает. А как начинаю засыпать то выключаю.
Ниф_ниф• 19 октября 2023
В таз горячую воду и посидеть полчаса доливая кипяточка, укрывшись пледом. Пропаривает до костей)
Бавовнятий Пупс• 19 октября 2023
Ответ дляChaterbox
Який секс 😁 Холодно роздягатись
Згодна, не подумала 😁
Свій варік• 20 октября 2023
Обнять тёплого мужчину)
При отсутствии оного - хотя бы кота!
Ну а если серьезно - теплая ванна/душ, и бегом в рулон завернуться в одеяле, не растеряв тепла по дороге. Ещё горячее какао неплохо помогает, но на ночь сомнительно, потом бегать в туалет и мёрзнуть
При отсутствии оного - хотя бы кота!
Медсестричка• 20 октября 2023
Гарячий душ, тепла піжама і під ковдру, якщо є шерстяний плед. Ну і котика не забудьте
Слобожаночка• 20 октября 2023
Ответ дляgdsN
а яка в вас? я так колись 2 грілки натиснула раптово - і літр-два пролилися))))
Ох, ото зігрілися((
В мене звичайна якась, але вона довга така, як такса і в велюровому чехлі)
Просериарила молодость• 20 октября 2023
А что делать , если нос холодный и не могу уснуть. Хоть 10 одеялами укройся , но если нос холодный не могу уснуть.
Моль Моллівна• 20 октября 2023
Ответ дляTivoli
бутылку с горячей водой в полотенце завернуть, феном постель прогреть
Лежу зараз з двома пляшками)(
Медсестричка• 20 октября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
100 грам перцовочки)
Муууумие• 20 октября 2023
Электропростынь, грелка (или просто несколько бутылок с горячей водой).
Поліцейський патруль• 20 октября 2023
В мене бувають періоди коли не можу зігрітися, аж трусить холодом із середини, здається аж кістковий мозок холодний впродовж всього тіла. Взагалі я дуже чутна до сирого холодного повітря, навіть вдень.
Просто грілка маленька мені взагалі ні про що, бо як їю зігріти одночасно ступні, коліна, жопку, лікті та поперек…
Рятує електропростинь, в мене якісна дорога, з трьома режимами та таймером відключення. Прати можна, але мені більше подобається як її під низ, зверху звичайна простинь, потім я і зверху ковдра.
Перший раз спробувала, ну щось таке, не гріє зовсім, ледь тепленька, навіть не чутно. Але коли таким пиріжком зробити, то просто каааайф)))
Ще є спосіб розширити судини, але не всім підходить і кожен день то занадто, так іноді екстрений варіант, 50 грамів 40 градусного чогось і в ліжко, за 20 хвилин вже добре.
Поліцейський патруль• 20 октября 2023
Ответ дляgdsN
якщо нема протипоказань, то таблеточка нікотинової кислоти дає зігрівающий флеш-ефект, а ще й часто корисно. але краще не на пустий шлунок.
антицеллюлітний крем розігріваючий оцей ще гарно гріє) але якщо ви худенька, то не треба, звісно)
Таблетка цікаво.
А ось крем… ну як його роздягтись і ще мазатись холодним кремом, коли аж зуби клацають…