Вареничніца• 20 октября 2023

Чому після інтимних відносин людину важче забути?

Навіть якщо секс був раз або два рази у мене з´являється якась тяга до людини.Ось з хлопцем припинили відносини,а мене просто розриває від суму.І якийсь гнів на себе через те,що переспали з ним,хоча дуже цього хотіла.В аналогічній ситуації якщо б не було інтиму я б швидше забула людину,чи сприйняла те,що не підійшли один одному спокійно і розсудливо.
Проработник• 20 октября 2023
У женщин после секса вырабатывается окситоцин. Это гормон любви заботы привязанности. Поэтому для женщин, секс на раз и случайные связи вредны.
Это научный факт.
Кто крайний?• 20 октября 2023
гормон разрушается
Губной рояль• 20 октября 2023
У мужчин также вырабатывается окситоцин. Только нифига он не помогает ))))
Моль Моллівна• 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
Это научный факт.
Молодца!!!!!
А то дурочкам этим придумали сказку про чекам для здоровья их…((((((
Бува і таке• 20 октября 2023
Мені не важко. Це всього навсього секс
Проработник• 20 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Может у мужчин меньше его уровень или вообще не у всех он есть? 🤔
автор Вареничніца • 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
Это научный факт.
А у чоловіків я так розумію навпаки все.
Проработник• 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Мені не важко. Це всього навсього секс
Это не так. Не верьте модным байкам. У женщин другое устройство организма и психики в этом вопросе.
автор Вареничніца • 20 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Типу,потрібно запліднити побільше самок?)
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
В смислі?))) В мене вже їх штук сорок(партнерів) було і це просто секс.
Проработник• 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Может у вас его уровень минимальный, и вы исключение.
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
Не треба шукати виправдання своїх дурних прив´язувань. Все в голові.
Проработник• 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Почитайте научные исследования для начала. В голове тоже надо наводить порядки, не спорю. Не только секс всему виной)))
автор Вареничніца • 20 октября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Молодца!!!!!
Ще й наостанок шутканув:’Поматросил и бросил’.Дурний жарт,тільки стан розчавленності.
ПироженкА• 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
О, розова поні під анонімом
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
Ще про Ковід почитайте наукові дослідження
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляПироженкА
О, розова поні під анонімом
З інтуїцією у вас біда)
ПироженкА• 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
З інтуїцією у вас біда)
Канеш
автор Вареничніца • 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Мені не важко. Це всього навсього секс
Можливо це від характеру залежить,я дуже вразлива,сама на себе за це злюсь.
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляПироженкА
Канеш
Не сумнівайтесь навіть)
Мрію про пончик• 20 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Расстались по чьей инициативе ?
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Я була така теж, але це пройшло після 23 років
Проработник• 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Пи чем тут ковид? Если некоторым женщинам нравится менять часто мужчин и каждую ночь новый, это их дело. У большинства это не так. По вашей логике, ВСЕ научные исследования это фейк? Ну ковид же был афера, значит вся абсолютно доказательная наука, это афера. И если у вас так, то и у всех точно также.
Какой-то однобокий взгляд на мир
Мрію про пончик• 20 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Автор , причина не в сексе .
Привязан всегда тот у кого были чувства , тот кто бросает привязки не ощущает , вот и весь секрет , а не секс
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
Какой-то однобокий взгляд на мир
Більша частина науки це афера....алн ми не про це. Я не маю нічого проти залежних жінок. То їх життя і наслідки. Але вибір є завжди. Страждати чи рухатись далі ( і я не твльки про секс)
автор Вареничніца • 20 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Расстались по чьей инициативе ?
Цілком його рішення.
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Цілком його рішення.
Ви сумуєте, що не ви, а вас?
автор Вареничніца • 20 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Мені 31,не пройшло,хоча працюю над цим.
Мрію про пончик• 20 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Цілком його рішення.
Поэтому и привязка у вас .
Мужчины тоже если их бросает женщина , к которой есть чувства , долго не могут таких забыть .
А причину назвал почему так решил ?
Судя по его насмешке -поматросил и бросил , это дерьмо , а не человек , забудьте , вас отвело от подонка
Бува і таке• 20 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Мені 31,не пройшло,хоча працюю над цим.
То інтенсивніше працюйте. Спробуйте після сексу відразу піти без пояснень, наприклад.