Котя_люлю• 20 октября 2023

Прохання донатити

Чи нормально коли в особисті отак шлють прохання на щось скинути?в мене зарплата мала,з початку війни майже ніколи не донатила, забезпечувати воєнних повинна держава(а не красти), воєнний збір я і так податком плачу, тим паче у багатьох воєнних є сім´ї і друзі,котрі їм можуть допомогти, а отак писати незнайомий людині, незрозуміло куди ці гроші ще підуть, як на мене це нахабство. Що думаєте вы з цього приводу,як часто маєте можливість донатити?
Жертва интернета• 20 октября 2023
Да буде срач...
Мій не такий• 20 октября 2023
Вважаю, що Ви праві
Чашечка кофе• 20 октября 2023
Тему для срачу створили?
Щедрик• 20 октября 2023
я доначу часто.
а кто вам пишет? вообще незнакомый человек и вы понятия не имеете кто это? закрыли переписку и все.
genteestupida• 20 октября 2023
Мошенники вас разводят на деньги . Блок и все .
автор Котя_люлю • 20 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Тему для срачу створили?
для обговорення
Бензопирен• 20 октября 2023
А ви попросіть щоб вашій дитині на хлібчик скинув.
Kidstaff Bot• 20 октября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
vinika• 20 октября 2023
В таком духе как у вас, явно аферисты пишут
Mussja• 20 октября 2023
В цьому випадку, я б теж не скинула, бо незнайомець і дійсно велика ймовірність що це шахрайство. Але донатити потрібно, це найменше що можна зробити. Хтось життя віддає, здоров´я, а гроші діло наживне, аби москаля вигнати. Але я додачу знайомим, багато хто воює, тому знаю кому кидаю.
Ізраїль терористи• 20 октября 2023
Ну напишіть що грошей нема та й всі діла.
Ізраїль терористи• 20 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Тему для срачу створили?
Так . Щойно на таро глянула
golublexa3• 20 октября 2023
Доначу постоянно, много коллег и знакомых на войне и я хочу что бы они вернулись живыми, поэтому и доначу адресно.
Не вижу ни чего крамольного, в том что к Вам обратились, сообщения было в вежливой форме, если не можете помочь, так и ответе.
Marynavladi• 20 октября 2023
Согласна с автором.
AnyaSkazka• 20 октября 2023
Маю можливість. Доначу. Але не незнайомцям, а перевіреним людям з ЗСУ, яких знаю особисто. Також завжди приймаю участь у зборах, які організовує Ваньок. Все.
Олечка79• 20 октября 2023
Не знакомым не даю денег , так же не люблю ссылки в инсте от шапочных знакомых скинуться якобы на авто или на Мавики , когда в личку такое рассылают - просто игнорю .Не доначу ни в какие фонды. Только своим знакомым , которые на нуле , этим помогаю всегда .
NiniaCV• 20 октября 2023
Мой муж воюет. И несколько раз приходилось объявлять сборы - то, в начале на шлем, плитоноску с плитами, потом, на тепловизор. В личку никогда и никому не писала - это унижение, как минимум, для меня.

Одни единственный раз попросила пару БЛИЗКИХ (как тогда считала)знакомых, сделать репост записи с моей страницы про сбор. Проморозились, но это их дело, а я сделала выводы о том, на сколько близкие эти люди для меня.
felinka• 20 октября 2023
Це знайомий? Якщо ні - то в блок. 99% що це аферіст.

В нас на роботі і у робочій пошті є окремий тег - для допомоги, і у чаті є розділ де можна дати обʼяву, що потрібен збір. Збирається швидко, бо всі ж свої. В когось брат, в когось чоловік або батько на фронті. Особливо швидко закривається збір, коли комусь з колег, хто на фронті, потрібно.

Не доначу майже на великі фонди, хіба що там дуже добре зі звітами. Не доначу незнайомцям. Але певний процент від заробітків просто одразу плануємо в бюджеті на донати.

Якби ми чекали лише на те, що держава нам все винна, то і місто моє, можливо, було б в окупації, і я сама не факт, що жива.
Moon shine• 20 октября 2023
Чужим нікому не пересилаю. А тільки тим кого знаю.на конкретну ціль.
Limonka11• 20 октября 2023
Суть питання як на мій погляд що держава повинна повністю фінансувати і забезпечити нашіх військових. А тримається все на зборах та донатах звичайних людей.
golublexa3• 20 октября 2023
Ответ дляfelinka

У нас на работе так же, последний раз удалось собрать вместе с коллегами в районе 200 тысяч...
Елена1265• 20 октября 2023
Согласна с вами, автор, не нормально. Я помогаю только тем, кого знаю лично, с кем общаюсь и вижу от них сборы. Когда война началась, то тогда много денег кидала в благотворительные фонды, сейчас - нет
AnnaSk1• 20 октября 2023
Шлите их нафиг, мошенники какие-то!