Борець за гаманець• 20 октября 2023
Поясніть, будь ласка, по нормах АМГ
Мені зараз 29 років, здала АМГ - 9,18, по референтних значеннях лабораторії норма 1,25 - 9,54
Але в інтернеті купа таблиць і статтей, де ці норми кардинально відрізняються, десь пишуть, що це показник спкя, десь що він має бути 1-4
Я звісно задам це питання гінекологу на плановому візиті, але він не скоро, а тільки через це не хочеться йти на прийом
Якщо я правильно розумію, то я можу не турбуватися і спокійно відкласти планування вагітності на декілька років?
Перша леді колгоспу• 20 октября 2023
У Вас есть диагноз спкя? По одному анализу такой вывод не делают.
У дочки-подростка есть признаки , но диагноз пока не ставят по возрасту. Гинекологиня ей сказала - как только исполнится 18 - не тянуть, искать жениха и рожать, т.е. потом это будет сложнее.
Дочка очень расстроилась, у нее совсем другие планы.
Справедливости ради скажу, что у меня тоже эта проблема была, тем не менее родила ее, в 32, но не сразу.
Борець за гаманець
• 20 октября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
ні, немає
Борець за гаманець
• 20 октября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
ох і ’люблю’ я цих лікарів, у яких на все одне рішення - народжувати