Alisa_B2011• 20 октября 2023

Приватна гімназія в Австрії. Враження.

Син пішов в приватну гімназію, 3 клас. Враження шокуючі, бо знань не дають ніяких, діти на уроках кричать, стоїть шум- гам ((( Я в розпачі що робити? В кого є досвід відвідування гімназії в Австрії?
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Дивна реакція...
Bejza• 20 октября 2023
Думаю, що тут не так багато мажорок, чиї діти вчаться у приватних школах в Австрії
tanga• 20 октября 2023
Автор, ми в Україні, і нам до проблем приватної гімназії в Австрії дуже далеко, шукайте австрійські форуми з обговорення шкільного навчання
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Не всі, хто на форумі, нажаль зараз в Україні, тому питаю тут. Щодо оплати - ми не платимо шалені гроші, якщо що.
Saintpaulia• 20 октября 2023
Яка ціна навчання? Якою мовою навчання? Цікавлюсь загалом навчанням в Австрії, так читала, що нашим в державні гімназії в основному відмови, а загалом навчання в гімназіях дуже складне, що навіть не всі австрійці їх закінчують, а тут ваш допис...
oboeva• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
а что вам даст чужой опыт?
tanga• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
Ви ж напевно маєте якісь групи українців в Австрії в телеграмі чи у фейсбуці, думаю там Вас більше зрозуміють і зможуть надати пораду
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляSaintpaulia
Так, нам не вдалось влаштуватись в державну. В приватній запропонували велику пільги, тому для нас обох працюючихтут виявилось прийнятно. Мова навчання звісно німецька. Вчать також англійську й латинь.
Saintpaulia• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
Син добре знає німецьку? Як щодо латини, якщо у інших вона певно не перший рік?
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляoboeva
а что вам даст чужой опыт?
Ваше питання буде актуальним в кожній темі на цьому форумі.
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляSaintpaulia
Син знає німецьку, так. Вони вивчають другу іноземну (для нас це третя) як раз з 3-го класу, або латинь, а потім з 5-го класу навпаки.
oboeva• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
и все же что, школы надо своими глазами смотреть
seami• 20 октября 2023
А питали в місцевих групах українців в Австрії? Їх дуже багато, впевнена люди відгукнуться і поділяться досвідом.
sunholder• 20 октября 2023
вертайтесь в українську школу
ні, не хочете?
я так і знала
mavka.cy• 20 октября 2023
основна проблема - в класах шумно і не дають знань.
те, що це приватна школа в Австрії це - другорядне.

Відповіді буде дві. Або розслабтесь і все. інші ж діти вчаться. Або ж поміняйте школу
Чи ви очікуєте рекомендації, як вплинути на ту гімназію, щоб вони відповідали вашим очікуванням?
Balmann• 20 октября 2023
Многие шокированы европейским образованием((( И подходом к нему(( при этом в вузах учиться очень сложно - потому что в школе ничего не делали до этого. У меня ощущение что в Европе сделано все для того чтоб как можно меньше людей получило образование((
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляmavka.cy

Я очікувала досвід інших батьків в схожій ситуації. Бо якщо це звичайне явище саме для приватної школи (бо платять гроші), то шукати іншу немає смислу, бо буде те ж саме.
ce• 20 октября 2023
Ответ дляSaintpaulia
Посмотрите статистику сколько австрийцев поступают в университет удивитесь.
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляBalmann
Так, в мене теж так враження. На кожному кроці всі говорять що вища освіта не потрібна по суті, що то лише для бажаючих займатись суто наукою
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляce
Дякую, я дивилась, дивувалась.
Saintpaulia• 20 октября 2023
Ответ дляce
Я знаю, що вони ще й далеко не всі закінчують. Навіщо ви мені це пишите? Мій допис був про те, що гімназії мають вимокі вимоги до навчання, а автор пише, що нічого не вчать
ce• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
Дякую, я дивилась, дивувалась.
Думаю проблема в том что в принципе слабое образование в их школах.
ce• 20 октября 2023
Ответ дляSaintpaulia
Скорее всего второе- ничего не учат
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Але якщо якість освіти в школах така низька, то виникають підозри, що і вища освіта теж так собі...
ce• 20 октября 2023
Ответ дляBalmann
В точку
ce• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
Ну учитывая то ,что ни одного австрийского вуза нет в сотне ни по одному известному рейтингу, то да.
Lis• 20 октября 2023
Ответ дляBalmann
Не так) В Европе учится тот кто хочет и может. Кто не хочет и не может не учится. Все добровольно. Можно работать всю жизнь уборщиком
Nikko Dams• 20 октября 2023
Ну, діти, вони і в Австрії - діти.
автор Alisa_B2011 • 20 октября 2023
Ответ дляce
Австрійська система освіти займає 25 місце в світі..
ce• 20 октября 2023
Ответ дляAlisa_B2011
Где вы такое нашли?