Копуша• 1 час назад

Почему в Западной Европе не могут просто выпускать больше врачей?

Вот эти все долгие ожидания приема практически в любой стране - это же от нехватки кадров, я так понимаю?
Печальки.нет• 58 минут назад
Ответ дляКопуша
Согласна. Эта проблема глубже, чем кажется. Вот это вот глобальное ’зачем напрягаться, если можно и так нормально жить’ имеет свои последствия. Причем лень настолько одолевает, что не привлекают даже хорошие зарплаты.
Кстати, а сколько надо учиться? Неужели дольше, чем у нас? Что-то по уровню их врачей и не скажешь.
7 лет, с интернатурой 10
И зарплата будет чуть повыше, чем, например, у повара с образованием- 4 года или у механика . Разница будет, но не такая уж большая.

автор Копуша • 58 минут назад
Ответ дляПерловая Кашка
У французів навпаки - це одна з найзатребуваніших спеціальностей у абітурієнтів, конкурс шалений, але вчитися довго і важко - до диплому доходять 10% , решту виганяють.
І що в результаті - французькі лікарі набагато кваліфікованіші, ніж наші? Ну якщо не про хірургів і анестезіологів мова, а про більш ’спокійні’ спеціалізації.
Зліпок ступні• 57 минут назад
Не потрібно нічого чекати, до лікаря можна потрапити коли завгодно
автор Копуша • 55 минут назад
Ответ дляПерловая Кашка
Десять років в середньому.
Забагато, звісно, для людини, яка прописує парацетамол і прогулянки на свіжому повітрі. Можу зрозуміти таке навчання тільки для хірургії, реанімації, онкології.
Зліпок ступні• 53 минуты назад
Ответ дляПерловая Кашка
Французи кажуть, що років 40 тому медицина була інакша. Лікар ходив додому до хворого, не було часу очікування, все було швидко і доступно. Але тут ще є медицина, яка повністю безкоштовна. Операції і майже всі ліки, призначені лікарем, теж безкоштовно. Тому держава почала економить. Я ставила питання місцевим чому приватна медицина не доступна більш оперативно. На що отримала відповідь, що такого не може бути, щоб багатий лікувався, бо є гроші, а бідний помирав, це не про Францію. І якщо лікуватимуться - то всі, або помиратимуть теж всі, незалежно від фінансів. Вони таки побудували комунізм, тільки не знають про це)
Медицина не безкоштовна, а страхова і організована дуже добре, бо доступна всім незалежно від доходів. Якщо потрібно щось на дому, то медсестра приходить кожного дня, жодних проблем з цим нема
Капітанша• 53 минуты назад
Ответ дляЛорка-хлорка
Вы правда не понимаете, что это не просто? Не просто создать места в учебных завндениях, не просто обеспечить выпускников работой и зарплатами и тд и тп
В стране где я живу,проблема в том ,что выпускники едут в другие страны работать обратно домой
Захекалася читать• 51 минуту назад
Потому что бюрократическая система неэффективна и неповоротлива. И потому что это стоит больших денег.
Перловая Кашка• 50 минут назад
Ответ дляКопуша
Ви ставите дивні питання. Як можна порівнювати всіх проти всіх? Якщо про мій досвід, то для себе я знайшла профільного фахівця, рівня якого в Україні просто нема. Але їду до нього в Париж, в місцевій лікарні сиділи фахівці рівня української поліклініки, тільки безкоштовно. Для дитини - навпаки, в Україні вузький лікар був рівня Бог - але він був один на Україну, до нього у Київ їхали з усієї України і коштував прийом 1500грн за курса гривні до євро 20:1 і мінімальної зарплати 4 тис грн. З урахуванням, що це лише усна консультація, яку потрібно було брати щомісяця для корегування лікування, плюс купа дорогих обстежень і аналізів, то таке лікування було доступне далеко не всім фінансово.
В цілому, мій висновок: якщо щось серйозне, то краще лікуватися у Франції, тут медицина більш доступна у фінансовому плані і ти не думаєш де брати гроші на хімію, оп рацію, суглоб і т.д. Якщо щось несерйозне - то краще в Україні, але це а умови, що ти маєш можливість за все платити і підеш по приватним лікарям, а не районним. Якщо брати районна поліклініка в Україні чи у Франції, то у Франції краще.
З понеділка на дієті• 50 минут назад
Если вы про Германию, то выпускают врачей достаточно, но они укзжают в страны типа США и Швейцарии, после обучения, потому что в Германии оплата мизерная

Перловая Кашка• 46 минут назад
Ответ дляЗліпок ступні
На 70% витрати покриваються асюранс маладі для всіх, хто легально перебуває у країні. Ніяких додаткових витрат на це у громадян нема. Вони сплатили податки (з невисокої зарплати відсоток менший, ніж в Україні, до речі) і сплять спокійно. Решта 30% то або робоча страховка (біля 100 євро на місяць за двох людей, але є і за 60 більш проста), або за рахунок держави для непрацюючих, пенсіонерів, з малим доходом.
автор Копуша • 46 минут назад
Ответ дляПерловая Кашка
Так а ’щось серйозне’ - це не наслідок несвоєчасно/некваліфіковано наданої первинної допомоги? Звісно, мова не про травми. Навіть та сама онкологія - якщо чекати на прийом з незначними симптомами декілька місяців, це вже буде інша стадія, хіба не так?
Зліпок ступні• 45 минут назад
Ответ дляПерловая Кашка
Щоб цей асюранс покривався ви платите за нього кожного місяця з своєї зарплати. Абсолютно нічого не безкоштовно, але страхова система добре організована і працює для всіх
Зліпок ступні• 44 минуты назад
Ответ дляКопуша
Ні, якщо потрібна допомога вже, то вона надається невідкладно і не потрібно чекати
Ластовиння• 41 минуту назад
Ответ дляПечальки.нет
Не сильно местные хотят идти учится, сейчас вот сколько спрашивала, моя дочь студентка, так её знакомые, никто не поступил на врача
Долго учится - не хотят
Выбирают что попроще, что бы года три и профессия
А сколько была в больнице, так врачи тут - эмигранты с других стран
Не то что не хотят, а требования чтоб поступить очень высокие. Средний бал должен быть 1,0-1,15 (это нужно быть круглым отличником), в гимназии немецкой это очень сложно. Из 3-4 выпускных классов это может быть 1-3 человека и не факт что из этих нескольких человек все захотят пойти учиться на медфакультет. Но все равно конкурс большой, это один из самых престижных факультетов. Недобора нет
Перловая Кашка• 41 минуту назад
Ответ дляКопуша
Не так. На якій стадії в Україні діагностують онко? Третій-четвертій? Початкова стадія - це меншість від онко. Чому, якщо ’медицина доступна’? І чому у Франції живуть понад 80 років з такою медициною?
У Франції поки ви чекаєте на вузького спеціаліста, сімейний вас відправить на всі можливі обстеження, абсолютно безкоштовно. Вже на цій стадії можуть щось знайти і зреагувати. А можуть і не знайти, бо треба інші обстеження, про які сімейний може не знати. В Україні чи у багатьох є можливість платно обстежуватися і платно лікуватися? І яка тривалість життя в Україні на 2021 рік? І чому?
Перловая Кашка• 40 минут назад
Ответ дляЗліпок ступні
В Україні я платила б більший відсоток, як власне і було багато років. Я платила більші податки
А у лікаря я знову геть за все платила. То яка медицина в Україні?
Зліпок ступні• 37 минут назад
Ответ дляПерловая Кашка
Ніяка медицина в Україні. Я на 100% задоволена французькою, але вона не безкоштовна, а страхова
Перловая Кашка• 33 минуты назад
Ответ дляЗліпок ступні
Неправда) страхова на 30% вартості, що не покривається державною страховою компанією для абсолютно всіх. Це не можна порівнювати з американською чи німецькою системою, наприклад, де медицина дійсно страхова. У Франції вона на 70% безкоштовна і лише на 30% страхова. В Україні вона має бути на 100% безкоштовна, але не є такою взагалі. Хоча що 70% у Франції, що 100% в Україні мають фінансуватися з податків громадян. Тільки у Франції вони дійсно фінансуються, а в Україні ні. Стоматологія в Україні, наприклад, вже офіційно платна. На відміну від французької.
Alex_Kri• 28 минут назад
Это экономия денег. Может за за время ожидания само пройдет, может передумаете лечиться, может сходите в частную

Ластовиння• 24 минуты назад
Ответ дляКопуша
На регламентированные специальности долго учиться в западной Европе. Например - учитель гимназии) это регламентированная специальность. Учиться в университете 5,5 лет, потом сложнейший госэкзамен, затем 1,5 лет Референдариат (практика в школе с минимальной оплатой), второй госэкзамен…и только к 28 годам ты учитель гимназии) но есть свои плюшки - учителя обычно все госчиновники с зп на руки 4000-4500 евро, с частной страховкой (80% стоимости покрывает государство), защищены от увольнения, пенсия выше чем у врачей. 50% учителей гимназии это мужчины, а не так как в Украине) Да, нужно терпение чтоб пройти этот путь и материальная поддержка от родителей до 28 лет, а потом ты на коне до конца жизни
З понеділка на дієті• 5 минут назад
Ответ дляЛастовиння
Вы уверенны, что они столтко зарабатывают? Мне казалось 3-3,5 на руки.
Кондуктор троллейбуса• 2 минуты назад
Ответ дляКопуша
Срочное - это 5-8 часов по скорой? Вы уверены, чтт это срочно? Приватная оплата - ок, а какой смысл тогда людям платить там огромные налоги или оплачивать дорогую страховку, если в итоге приватно идти? Ну и приватно там цены не как в Украине, вы ж понимаете.
Смысл платить в том, что это грубо говоря своеобразный налог. Вы же понимаете, не платить там нельзя. Что положено по страховке все время обрезается. Еще 2 года назад препарат был по страховке за 5 евро, теперь полная стоимость, например, частота и количество анализов тоже режется. Страховки все время плачутся, что они в -. Но реально покажите мне хоть одну убыточную страховую. Но изменить там это нереально, а сейчас это продвигают и в Украине. Врачам со страховой работать тоже сложно. Страховая может просто отказать возмещать им часть затрат. Недавно слушала психолога в Германии - говорила что приняли какое-то постановление согласно которому только спустя время решается какой % будут возмещать. Т.е. они должны работать, принимать по страховке, а потом им оплатят 20-50% всего... Понятно что они будут уменьшать количество приема по страховке или вообще переходить только в приватную медицину.