Федорино Горе• 20 октября 2023
Чоловік мене ґвалтує під час вагітності
Я повністю залежна від нього фінансово, з‘їхати не можу, бо немає коштів, зараз 7-й місяць.
Щомісяця у нього по розкладу анальний секс - отже він буде, і його не цікавить, хочу я чи ні
Секс звичайний щодня по 3 рази (1 зранку і 2 ввечері), і йому байдуже, що я не хочу.
Гроші дає дуже ощадливо. У мене вже давно зв‘явилась відраза до нього. Зробила б аборт, та пізно, до 3 місяців вагітності він був нормальний і враховував мої побажання. Коли я відмовляюсь - він силою заламує мої руки і мені нікуди діватись - я вагітна дівчина , він ростом 190 і займається спортом останні 15 років.
Коли я плачу, він не розуміє чому, у нього в голові закладено що секс це мій обов‘язок.
До вагітності я постійно хотіла, жодного разу не відмовляла, може він думає, що і зараз так? Що робити, як з ним говорити, я просто боюсь коли він приходить додому
А шо сталося?• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Київ
Ваши мысли по поводу будущего? Если вам дать адресс места, куда можно уйти пожить, вы уйдете?
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Это типичная история «если встречаешься с парнем год надо уже предложение и замуж»
В смысле?
Федорино Горе
• 20 октября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А до этого все прекрасно было?
Так
А шо сталося?• 20 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
На работу идти не хотелось я так понимаю?
Давайте пока не перегибать. Может и правда не троль.
Скокмоно - стокнуно• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Боюсь +відраза=любов . Щось не так у цьому
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Батьки - пенсіонери
Я пізня дитина
Минулого року закінчила магістратуру
Я пізня дитина
Минулого року закінчила магістратуру
И что мешает уйти к родителям?
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Я надіюсь що ви просто тему в топ піднімаєте. У вас немає грошей - купа волонтерських організацій, виїхати зараз і жити за разунок ЄС простіше простого. Що вас тримає біля нього? Любов? Сюди ж написали, чому не пишете - допоможіть виїхати в ЄС, допоможіть зробити загран, допоможіть виїхати на ВПО?
На 7 месяце ехать?
Алекс-1022• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
В смысле?
Ну в смысле что сначала первый год все нормально типа а потом начинается
А она уже с животом без денег без работы.
Замуж бежать не стоит особенно если родители бедняки
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну надо как то отрабатывать 🤷♀️
Федорино Горе
• 20 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
И что мешает уйти к родителям?
І що мені там робити??? Вони в селі живуть, пенсія по 3 тисячі
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Нет конечно, у нее ж любовь
Викачую яйцями• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Ну всьо. Троль прокололся 😂
Безлім на все• 20 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Розбирайтесь собі самі
Ізвращенци
З6оченц!)))))
Начальник Анонимов• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Так с этого нужно было и начинать. Какой вы видите выход из ситуации?
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
На 7 месяце ехать?
Да. И еще на четвертом надо было когда все началось.
Алекс-1022• 20 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну надо как то отрабатывать 🤷♀️
Что отрабатывать, тут все наперебой кричат что надо повстречаться полгода иза своего Васю замуж бежать а то он пользуется 😂😂😂 ну побежали
И даже если авто тролль таких историй куча в Реальой жизни.
Федорино Горе
• 20 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Я хочу зробити так, щоб він зрозумів мене
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Так как там де любовь 🤣
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
И что? Зато без насилия. Или изнасилование каждый день лучше?
Если да, то к чему тема?
Пополняю_Карму• 20 октября 2023
Любите його, любіть і шоколадне око своє, яке любить він) штош.
Вероятненько• 20 октября 2023
В мене навпаки було, я хотіла сексу,,а він боявся щоб дитині не зашкодити.
Федорино Горе
• 20 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Если да, то к чему тема?
Ви в якій галактиці живете? Дитину мені утримувати на які гроші? Памперси за що купувати?
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Я б не рискнула на 7 месяце невесть куда переться. Лучше уж к родителям в село тогда. Там спокойней, чем подвергаться насилию каждый день.
Начальник Анонимов• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Вы ему говорили это все? А он что?
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Нащо робили дитину
?
Федорино Горе
• 20 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Вы ему говорили это все? А он что?
Говорила що я не хочу зараз, він починав мене намагатись збуджувати, а я ніяк