Федорино Горе• 20 октября 2023

Чоловік мене ґвалтує під час вагітності

Я повністю залежна від нього фінансово, з‘їхати не можу, бо немає коштів, зараз 7-й місяць.
Щомісяця у нього по розкладу анальний секс - отже він буде, і його не цікавить, хочу я чи ні
Секс звичайний щодня по 3 рази (1 зранку і 2 ввечері), і йому байдуже, що я не хочу.
Гроші дає дуже ощадливо. У мене вже давно зв‘явилась відраза до нього. Зробила б аборт, та пізно, до 3 місяців вагітності він був нормальний і враховував мої побажання. Коли я відмовляюсь - він силою заламує мої руки і мені нікуди діватись - я вагітна дівчина , він ростом 190 і займається спортом останні 15 років.
Коли я плачу, він не розуміє чому, у нього в голові закладено що секс це мій обов‘язок.
До вагітності я постійно хотіла, жодного разу не відмовляла, може він думає, що і зараз так? Що робити, як з ним говорити, я просто боюсь коли він приходить додому
Єдина Країна• 20 октября 2023
Коли народиться дитина, то відчуєте ще більшу ’красу кохання’.
Кузякин• 20 октября 2023
Так в чем проблема? Вы сама вообще секса не хотите или что?
автор Федорино Горе • 20 октября 2023
Ответ дляМалинка
А до вагітності анальний секс теж був раз на місяць?)
Так
Из Виа-гры• 20 октября 2023
Ви хоч читайте, що пишите. Давно вже відраза, я його боюсь, я його люблю... Що це? Троль?
Мій не такий• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
І що мені там робити??? Вони в селі живуть, пенсія по 3 тисячі
Якби вам дійсно було погано і відраза, то вас би влаштувало піти від нього до батьків і бути з ними навіть за ті копійки. А так чомусь у вас фігурує фінансове питання переважно
Кузякин• 20 октября 2023
Ответ дляМій не такий
Что непонятно, человек устал, надоело. Но не насколько, чтобы ехать в село и сесть родителям на шею.
Мій не такий• 20 октября 2023
Ответ дляКузякин
Значить не погано їй дуже.
Значить згодна платити таку ціну, щоб жити в столиці при достатку
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
А ему сколько?
Анютины ласки• 20 октября 2023
А мне еще ни одна анальчик не дала и в рестораны водил...
автор Федорино Горе • 20 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
А ему сколько?
Вероятненько• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Бугай він.
Ламборджини• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Так
То залишилось всього два секси потерпіти.
Алина-1240• 20 октября 2023
Если вы реальны,за вами дурка плачет.искренне жаль ребенка,что у такого’чуда’родиться
Запасная спина• 20 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Это типичная история «если встречаешься с парнем год надо уже предложение и замуж»
100%. Нашим как пороблено. А то ж ’отношения несерьезные’, а потом расхлебывай это овно пол жизни
Запасная спина• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Ну раз любите то это не насилие, а супружеский секс. Наслаждайтесь!
Алина-1240• 20 октября 2023
Ответ дляЛамборджини
Тю,у человека черепная коробка пустая,чего за опу беспокоиться)))
Ламборджини• 20 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Ну вона ж питає як потерпіти. А по факту залишилось раз і два В перерві можна ставити собі курс загоюючих свічок
Запасная спина• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
В смысле?
В смысле, что психолухи кормят дур сказками, что если за год предложение не сделал то гони его ссаными тряпками. А по факту, быстро окучивать женщин только абьюзеры психопаты и марипуояторы могу
Алина-1240• 20 октября 2023
Ответ дляЛамборджини
Зеленки бутылочку выпить)
Я такая наивная• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Я сразу хотела вас защитить и пожалеть, а после этой фразы нет
Совбез• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ви в якій галактиці живете? Дитину мені утримувати на які гроші? Памперси за що купувати?
Все зрозуміло. Вам самій подобається бути в позиції жертви. Інакше б не шукали виправдань, а діяли. Ну що ж, це Ваш вибір. Тільки дитину шкода. До речі, готові поновити виконання ’обов´язків’ одразу після пологів коли будуть шви? Ви хоч уявляєте ризики?
очки_ннадо• 20 октября 2023
Ваша творчість надихнула мене на свою ! Нет повести печальнее на свете ( чем повесть о Ромео говномесе 😿
Добро с Кулаками• 20 октября 2023
Бедный ребенок потом будет слушать по 3 раза в день сношения родителей
Сонячний день• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
ну тоді чітко усвідомлюйте: щоб отримати памперси, треба потерпіти згвалтування.
Якщо інших варіантів немає, то що тут вдієш?
Він не зміниться.
3@йk@• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Так
Тобто, він Вас товк в сраку, і все прекрасно?
Туфли в чешуе• 20 октября 2023
Развод.
Зачем терпеть насилие?
Пусть алименты платит.

Он не исправится.
Послушная• 20 октября 2023
Троляка
Я инженер, меряю от 1• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
На этом, можете закрыть тему.
Нельзя любить насильника либо обращайтесь к психологу и лечите свой Стокгольмский синдром.
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Так пост для этого и создан с таким громким названием - чтоб развести на эмоции и попасть в топ.

Странно что админы не удалили.
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
К сожалению потом может дойти очередь и до ребенка, когда автор надоест.