Федорино Горе• 20 октября 2023
Чоловік мене ґвалтує під час вагітності
Я повністю залежна від нього фінансово, з‘їхати не можу, бо немає коштів, зараз 7-й місяць.
Щомісяця у нього по розкладу анальний секс - отже він буде, і його не цікавить, хочу я чи ні
Секс звичайний щодня по 3 рази (1 зранку і 2 ввечері), і йому байдуже, що я не хочу.
Гроші дає дуже ощадливо. У мене вже давно зв‘явилась відраза до нього. Зробила б аборт, та пізно, до 3 місяців вагітності він був нормальний і враховував мої побажання. Коли я відмовляюсь - він силою заламує мої руки і мені нікуди діватись - я вагітна дівчина , він ростом 190 і займається спортом останні 15 років.
Коли я плачу, він не розуміє чому, у нього в голові закладено що секс це мій обов‘язок.
До вагітності я постійно хотіла, жодного разу не відмовляла, може він думає, що і зараз так? Що робити, як з ним говорити, я просто боюсь коли він приходить додому
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ви в якій галактиці живете? Дитину мені утримувати на які гроші? Памперси за що купувати?
За секс? Серьезно?
Федорино Горе
• 20 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Нащо робили дитину
?
Ми разом 8 років
Пополняю_Карму• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Спочатку дитині, потім собі.
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Давайте пока не перегибать. Может и правда не троль.
Нет. Явный троль на эмоции разводит.
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
А декретные? А помощь по рождению?
А шо сталося?• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я хочу зробити так, щоб він зрозумів мене
Он не поймет. Дальше будет хуже. Когда родите, как минимум два месяца нельзя будет классический секс. Ваша жопа к этому готова?
ЧукИГеки• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Дитинко, тікай! Подала на аліменти і до батьків
Звоночек• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ну так сжала булки и терпи)
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ми разом 8 років
І що …
Мастіть собі голову
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляЧукИГеки
А вона типу не хоче
За 8 років чоловік став ґвалтівником 😱
Попихтю та й годі• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
На 7 месяце ехать?
А що під час евакуації всі вагітні сиділи по домам? Ніхто на 7 ,8 чи 9 місяці не виїзджали закордон, сиділи в Києві та області?
КартаБезКомиссий• 20 октября 2023
Скажіть йому як буде вас постійно в зад під час вагітності то народиться дитина нетрадиційної орієнтації. Може його відверне. По темі не підкажу, так як ще пару років такого сексуального життя і ваше тіло не буде здоровим, після чого ви йому також не будете потрібна. Думайте що з цим робити.
Я на хвилинку• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
Я б не рискнула на 7 месяце невесть куда переться. Лучше уж к родителям в село тогда. Там спокойней, чем подвергаться насилию каждый день.
А автору очень нравится секс каждый день. Она готова на что угодно лишь бы не ехать к родителям и лишь бы никак не нести ответственность за себя и ребенка.
Да и наплевать ей на ребенка.
Вероятненько• 20 октября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Любите його, любіть і шоколадне око своє, яке любить він) штош.
Шоколадне око)), ахаха
Начальник Анонимов• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
На алименты, на выплаты на ребенка. Да, это не много, но тем не менее, до года перебиться можно,а там и на работу. В Киеве есть ясли которые принимают с года детей, плюс родители помогут
Звоночек• 20 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Так его классика и не заводит. Кстати, у многих геморой при беременности. Можно и ласты откинуть от кровотечения
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Ну в Германию не перлись так точно.
пАлАвинкА• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Після цієї вашої фрази тему можна закривати.
Вам не потрібні ніякі поради.
Автор, ви не будете нічого змінювати.
Я взагалі не розумію, навіщо ви створили цю тему.
Я взагалі думаю поскаржитися на вашу тему. Я чомусь вам не вірю.
Вам не потрібні ніякі поради.
Автор, ви не будете нічого змінювати.
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Обое рябое
КартаБезКомиссий• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ми разом 8 років
І всі 8 років ви йому по розкладу раз в місяць в зад даєте? Дитино, мені тебе шкода.
Начальник Анонимов• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
Ну в Германию не перлись так точно.
Перлись и в Германию тоже
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ахахах 🤣🤣🤣🤣
Бешене сарі• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Батьки - пенсіонери
Я пізня дитина
Минулого року закінчила магістратуру
Я пізня дитина
Минулого року закінчила магістратуру
Ну то до них їдьте
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Перлись и в Германию тоже
Дуры какие-то. Я б не перлась. Мне ребенок важнее, чем такому риску подвергаться, такая сложная дорога истощающая.
Залатавая• 20 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я люблю його
Так вы определитесь - у вас отвращение к нему или любовь?
Прагматик флегма• 20 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Автор троль)
В зад ничего не задавали
Начальник Анонимов• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
А что в Германии с детьми делают? Убивают?