Вилами по воде• 20 октября 2023
Знов я з тою сечею, була вчора тема
Була сьогодні на УЗД там все внормі, сказала лікар УЗД по її стороні все добре.
Прийшов аналіз по нечипоренко , скину нижче.
Педіатри мої мене вже ненавидять, але , що ж зробити, то моя дитина і я хвилююсь.
Сказали всі троє що то так організм среагував на вірус в організмі, може від температури десь кров почала в сечу чи щось в тому роді. Щоб не переживати.
Але я дуже кіпішлива, була ще сьогодні в уролога, від сказав запального процесу по аналізах немає, УЗД ідеальне. Тому хвилюватись не варто.і дообстежень більше не виписав ніяких.
То дійсно можна спокоїтись з тими еритроцитами, чи йти ще десь
Клин_Кляйн• 20 октября 2023
Тобто вам мало відповідей лікарів і ви вирішили ще тут проконсультуватися? Якщо є сумніви, йдуть до ще одного лікаря
Вилами по воде
• 20 октября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Так вирішила. Іноді тут мами більше порадять чим лікар в лікарні
Престидижитатор• 20 октября 2023
А ви з якою сечею, та що як кола кольором, чи блакитно-зеленою?
Вилами по воде
• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Тобто ви все таки вирішили дитину ’залікувати’ любим способом?
Просто в сечі є еритроцити, кров по іншому, а її не повинно бути від слова зовсім.
Вилами по воде
• 20 октября 2023
Ответ дляПапобус
Напомните суть вопроса. Возраст ребенка и в чем жалобы и кто чем лечит?
Була температура один день. На другий день здала сечу, бо казав що боліло внизу біля копчика.
Більше температури небуло, стан ок, нічого не турбує.
Перездала сечу для свого заспокоєння, а вона знов з еритроцитами. Зробили УЗД там норма. Уролог каже що так іноді буває. Якщо нічого не турбує, то не варто просто так здавати сечу.
МадамОхмури• 20 октября 2023
И еще подождите, через месяц пересдайте
Если уйдут тельца - то врачи правы
КоКоКоКоКоКо...• 20 октября 2023
Дитина не споживала якісь продукти від яких міг піти пісок?
В нас був випадок коли у дитини була кров, зробили обстеження і відпустили, а повторно батьки більш прискіпливо поставились до обстежень, в дитини виявилась вроджена вада і робили операцію.
Якщо є невпевненість - треба звертатися в інститут урології, я стикнувшись з проблемою зрозуміла наскільки там відрізняється від звичайних узд, або хоча б в 1 дитячу - там дуже сильна нефрологія і урологія
Вилами по воде
• 20 октября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я неодноразово здавала йому сечу після якимось хворіб , еритроцитів ніколи не було. Навіть в червні після ангіни все було ок. Пісок не йшов, бо піску в аналізах нема
Вилами по воде
• 20 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
И еще подождите, через месяц пересдайте
Если уйдут тельца - то врачи правы
Та здам звичайно через місяць ще раз
Проработник• 20 октября 2023
По Нечипоренко підтвердило , що еритроцити таки є.
Не все видно на УЗД.
Наступний крок КТ, але ви захочете ви обпромінювати дитину?
В мами діагноз саме після КТ поставили .
На узі все було число, а в сечі просто епітелій .
Не все видно на УЗД.
Вилами по воде
• 20 октября 2023
Ответ дляПроработник
Не все видно на УЗД.
Ну в мами певно якісь скарги були, а тут якби скарг нема , нічого не турбує і не болить. Просто здала аналіз після температури і не норма, перездала за тиждень знову не норма, УЗД норма. В червні, коли останній раз здавала сечу, еритроцитів не було.
Певно зачекаю ще 2-3 тижні і перездам ще раз, а там буде видно.
Папобус• 20 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Сдайте мочу еще раз
В ближайшие дни
Утреннюю, после ночи, можно полное количество, как обычно все меры - помыть хорошо с вечера
Стерильная тара из аптеки
Да, смените лабораторию.
В ближайшие дни
Стерильная тара из аптеки
Да, смените лабораторию.