Пишущаяся• 21 октября 2023

Оренда житла, Київ

Тема просто виговоритись. Хто шукає, той знаходить. Раніше я писала, що хазяйка підвищила орендну плату до 14 тисяч за квартиру 60 метрів, яка має певні недоліки, не євроремонт. Мене захейтили типу, хазяйка що хоче, те і озвучує, все дорожчає, купи свою й не обсирай нікого. Ок, я і знайшла квартиру майже 90 метрів поруч удвічі дешевше, 800 метрів від метро. Всяке буває! Всім добра!
Мудрецыха мира• 21 октября 2023
90 метрів це прекрасно, але ви порахували зимову комуналку? Весною вам вартість піднімуть

Верочка 100%• 21 октября 2023
ну и отлично
автор Пишущаяся • 21 октября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Договір же на рік. Опалення в лютому було 1800. Власник показував квитанцію. В цілому дешевше
Пишна молодиця• 21 октября 2023
С точки зрения квартиранта может и дорого. С точки зрения хозяина аренда почти убыточное мероприятие
ЛижТолько• 21 октября 2023
Обычно такие большие квартиры сдаются не так быстро именно из-за «скрытых» расходов так сказать, типа коммуналки. Паре или одинокому человеку такая огромная квартира ни к чему, а семьям с детьми сами хозяева часто не хотят сдавать, вот и парадокс. У нас в области рядом в жк 4 комнатная 120 м за 25к уже пару месяцев сдаются.
Вас поздравляю, автор, что вы с крышей над головой!
автор Пишущаяся • 21 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
Дякую, ми з дітьми, і дійсно, було багато питань про дітей, платоспроможність і тд. А про комуналку, особливо опалення, який сенс було обманювати хазяїну і створювати підробні квитанції, щоб показати? Аналогічні за площею квартири поруч набагато дорожчі - від 17 тис. Але і висять вони довго в оголошеннях
Сільський ансамбль• 21 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Хорошо что нашли. Не известно чего вторая квартира ниже рынка, может дом проблемный, или соседи нарики. Просто так низкую цену не ставят.

Мольфарочка• 21 октября 2023
7000 за 90 квадратів? Щось не віриться
Я на хвилинку• 21 октября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Але при цьому вони мучаться і на зло собі здають. Да?)
Свята• 21 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
7000 за 90 квадратів? Щось не віриться
Может, но это случайность найти такую квартиру
Пишна молодиця• 21 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Когда сильно нужны деньги сейчас, сдают
автор Пишущаяся • 21 октября 2023
Ответ дляСвята
Просто я моніторила оголошення 2 місяці майже кожного дня, бо зачепило те підвищення просто так на 1000 грн. Та і загалом аналогічних варіантів за 12-13 стабільно є кілька, просто напрягатися заради 1000-2000 з переїздом не хотілось.
Пишна молодиця• 21 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Говорят, иногда сдают жилье за символическую цену, уступают из-за войны
Я на хвилинку• 21 октября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Когда сильно нужны деньги сейчас, сдают
Ну то тоді не потрібно нити, що це не вигідно. Як то і рибку з´їсти, і сковорідку не помити
автор Пишущаяся • 21 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну як може бути не вигідно, якщо ти в плюсі, а не в мінусі? 7000 прибутку явно краще, ніж мінус за комуналку
Я на хвилинку• 21 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Особливо коли це говорять з такою посмішкою, неначе друзі і з виправданням, що доньці з зятем треба допомогти.
Я за вас рада. Ми не друзі. Це ринкові відносини. Вирішила підняти? Ок, я або приймаю це , або ні. Навіщо ота псевдолюбязність??? Тебе ж не буде хвилювати, що мені та тисяча важлива і дуже боляче б´є по бюджету? То чому мене має хвилювати твоє?
Я на хвилинку• 21 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Ну вони топлять за те, що зношується житло. Воно набагато більше втрачає, коли стоїть. Нашою рік не користувалися, то коли приїхала все потекло.
Плюс воно зношується в будь-якому випадку коли люди живуть. Як би ти акуратно не користувався.
Пишна молодиця• 21 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Я не ною, а констатирую факт