Аноним_Русалка• 21 октября 2023
Тут є ті, хто самостійно купив собі квартиру в Києві? Як вам це вдалось?
ключове слово САМОСТІЙНО. Без чоловіка, без батьків, без коханців, без нікого, лише своїм розумом і трудами. Ким ви працювали?
Шотуткоїться?• 21 октября 2023
Так ) Зайняла кошти, здавала в оренду і виплачувала борг )) Тоді оренда була 800 баксів, не так як зараз.
Аноним_Русалка
• 21 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
де ви позичили мільйон грн?
Аноним_Русалка
• 21 октября 2023
Ответ дляАнонимба
А если с мужем вдвоем то не считается почему?
тому що я хочу записати квартиру на себе
і щоб вона була моя і тільки моя
Як ухурделю• 21 октября 2023
Могла б купити 1-ку, купили з чоловіком удвох більшу. Працюємо в поліграфії
Шотуткоїться?• 21 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
де ви позичили мільйон грн?
У знайомих, не одних, а у трьох. Віддавала по 300 дол. на місяць ))
Анонимба• 21 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
і щоб вона була моя і тільки моя
Хм, интересная логика)
Аноним_Русалка
• 21 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
хороші у вас знайомі
Платье Длинное бальное• 21 октября 2023
Так, купила в передмісті Києва 15 років тому. Моя з/п була 3500 у.о. тоді. Я назбирали 40 тис, решту взяла в кредит. Це була однокімнатна
Пишу каліграфічно• 21 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
і щоб вона була моя і тільки моя
Анонимба• 21 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Вот и я не поняла, почему если с мужем купили многокомнатную квартиру, то автора не интересует где на нее заработали)
Аноним_Русалка
• 21 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
3500 доларів? ого
Ашотакоя• 21 октября 2023
Не получилось, была комуналка, добавили денег купили хрущ, собрали потом еще продали хрущ, купили поновее и побольше. Короче, чтоб что-то купить надо что-то продать, чтоб что-то продать нужно что-то иметь
Намакушка• 21 октября 2023
свою первую квартиру 45 кв. однушка новострой (Минский массив) купила в 26, купила за три года - работала по специальности (работала юристом на востокгаз - заправ. станции), но в свободное время выполняла на заказ дорогую аэрографию на авто, писала биты для рэп туссовки на платформе твич.
Платье Длинное бальное• 21 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
3500 доларів? ого
Так. Тоді була така
Анонимба• 21 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
3500 доларів? ого
Чего ого, в то время это не ого было
Пишу каліграфічно• 21 октября 2023
Ответ дляНамакушка
Ого яка різнопланова діяльність
Шотуткоїться?• 21 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
хороші у вас знайомі
Я тоді купила квартиру за 100 000 дол., зараз вона 60 000 і ще спробуй продати. Якби не запозичила тоді і не купила, зараз могла б без усіляких запозичень купити. Зато всім тепер винна в плані послуги ))
Хочу барабульки• 21 октября 2023
Так, купила сама, мала дуже гарний дохід, вклалась в будівництво, потім продала квартиру готову на 40% дорожче. Купила собі квартиру щ ремонтом в новобудові :)
Платье Длинное бальное• 21 октября 2023
Ответ дляАнонимба
Чего ого, в то время это не ого было
Мені була ого в 24 роки)
Анонимба• 21 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Мені була ого в 24 роки)
Мне 15 лет назад было 25 и в Киеве это совсем не ого ЗП была, мы тогда с мужем могли и 10 в месяц заработать
Додаю напруги• 21 октября 2023
Первая моя квартира досталась мне по договору пожизненного содержания. Почти 10 лет я содержала пожилую женщину. Ну а после этого было 4 сделки купли/ продажи и ещё 7 лет жизни,прежде чем получилась квартира моей мечты.
english book• 21 октября 2023
Не знаю як зараз, а в 90-х-початку 2000х, були найбільші шанси швидко заробити стартовий капітал. У всякому разі в моїй професії. У більшості моїх однолітків, гроші швидко з´явилися саме тоді. Інша справа що нового житла тоді майже не було, тому купували що було в наявності. А вже потім продавали, додавали і купували в новобудовах.
Платье Длинное бальное• 21 октября 2023
Ответ дляАнонимба
До чого тут Київ чи ні? Я написала, що мені особисто було ого. І чоловіка тоді ще не було
Анонимба• 21 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну как бы уровень ЗП сильно зависит от города и области. Ну у вас не было, у меня был, потому и написала так. По сути наличие/отсутствие мужа не важно.
Летчица• 21 октября 2023
Этот вопрос напомнил мне вопрос Ахметову (когда-то давно): Как Вы заработали первый миллион? - У себя в банке.
🤣а банк с уставным капиталом ты на что открыл?
Думаю, ответы будут из той же оперы.