Ren2• 21 октября 2023

Ви згодні, що якщо дитина проклята, то

всюди її женуть, хлопці кидають, розводять на секс і лишають, про кохання не знає, що таке тепло, піклування, захист, коли дають гроші. З роботою не везе, всі звільняють, ніхто не хоче дружити, допомагати, булінг, побиття на роботі . З грошима щоб заробити не везе, в особистому житті теж, здоровʼя не лишилося щоб боротися далі, йти, жити, ходити. Подруги теж не поважали, за спиною псували добре імʼя. З дому вийти не могла, жити не могла, працювати не могла, навіть любовніка не могла знайти, це проклята людина?
Tuchka v nebe• 21 октября 2023

Не погоджуюсь

Танюша• 21 октября 2023
Хіба мати винувата що дитина дурнувата?

Вєрка Сердючка.
Эйфик Х• 21 октября 2023
Каша малаша
kissaniya• 21 октября 2023
Ну ребенок беззащитен перед этим миром. Но взрослый человек наверное уже должен брать ответственность за свою жизнь на себя.
Татьяна@..• 21 октября 2023
Це треба просто почати любити себе та підіймати самооцінку, можливо за допомогою спеціаліста.
Про прокляття це повна фігня,ми ж не в 16 сторіччі живимо,щоб вірити в маячню
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляkissaniya
якщо людина до 25 років билась у всі двері, хотіла працювати, ніде не могла найти місце, соціум гнав ії
Fashion4• 21 октября 2023
Может у ребенка синдром жертвы? И она позволяет плохо к себе относиться и обижать себя

Тарологичка• 21 октября 2023
Тут явно нужно послушать людей со стороны, которые знают этого человека. Уверена, там совсем другая причина
kissaniya• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Так не в те двери случались
Танюша• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Ой, ну щось таке
Куди її не брали? Як саме соціум гнав ?
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляFashion4
на роботі коли людина казала що грубити не треба, то цю людину брали за горло і до стіни. Було таке що били мужчини, тобто чомусь не давали права навіть на те, щоб людина себе захистила, сказала хоть одне слово для свого захисту
kissaniya• 21 октября 2023
Ответ дляТанюша
Ой, ну щось таке
Куди її не брали? Як саме соціум гнав ?
Тоже интересно. Прям собрались все и говорят - а вот эту девушку мы на работу брать не будем . на всей планете
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляТанюша
Ой, ну щось таке
Куди її не брали? Як саме соціум гнав ?
я працювала в супермаркеті, почав домагатися охоронець- начальник, я відказала. А він мене звільнив
Tivoli• 21 октября 2023
если только считать проклятьем тяжелую психическую болезнь
kissaniya• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
И шо? Накатали бы заявление в полицию
Fashion4• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Так уходить надо от таких мужчин! Каждая жертва всегда найдет своего садиста! Запомните это! Значит она себя так ведет, притягивает извергов. И что ж это за работа, где занимаются рукоприкладством?????
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляFashion4
я була студенткою, працювала в супермаркетах , там були хлопці видно без вищої освіти
Tivoli• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Вы же писали, что за всю жизнь не можете найти любовника.
Так вот же был потенциальный любовник, и даже начальник.
А вы его ссаными тряпками)
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляTivoli
А вы его ссаными тряпками)
в мене був тоді хлопець який кинув мене

Fashion4• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Почему в полицию заявление не написали!? Я с 17 лет работала, тоже не всегда меня любили на работе. Но такого слава Богу не было
Танюша• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
О! А ви казали любові нема
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляFashion4
чим це мені б допомогло там залишитися працювати??
dajkiri-irina• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
А что умеет ’ребенок’ в свои 25?
Tivoli• 21 октября 2023
25 лет дитина)
Танюша• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Це вам би дало усвідомлення що ніхто не може скоїти будь яке насильство в вашу сторону
svetlapanna• 21 октября 2023
Автор. це порча на нелюбов, порча на соціальну сферу так кажуть ясновидці.
Є така. Я серйозно кажу.
І тут замало прокляття. зробити її -цілий ритуал.Вивести дуже складно
diamond_shop• 21 октября 2023
Ответ дляТанюша
Хіба мати винувата що дитина дурнувата?

Вєрка Сердючка.
це ще до Вєрки було) в нашому дитинстві так казали, у 70-ті роки
Fashion4• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Написать заявление и уволиться! Постоять за себя! Вам нужно к психотерапевту срочно! А то так можно всю жизнь прожить. И не в проклятии дело, его нет
фафелька• 21 октября 2023
Ні, це не проклята дитина. Це небажання брати на себе відповідальність за своє життя.
автор Ren2 • 21 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
А что умеет ’ребенок’ в свои 25?
я мала на увазі, зо з самого дитинства таке було ставлення, ніхто не любив, до 25 років мене гнав соціум . я зараз працюю майже 11 років на дому. Заміж не вишла, дітей немає, гоніма була з свого маленького міста, насилу змогла уїхати звідки, щоб спастися від принижень