Викупана• Изменено 21 октября 2023
Недобір ваги у малюка, зайдіть будь ласка
Синочок народився з вагою 3900 кг і 60 см довжина ( з лікарні виписались 3600) за перший місяць був 4.500 кг, за другий 5.200, а за третій місяць вага збільшилася лише на 200 грам(((
Дитина 90 % на ГВ , спокійний, добре спить, тримає голівку, на все реагує, дуже часто посміхається
Сімейний лікар порадила зціджувати груди після годування( скільки буде) + направлення до дитячого алерголога ( у нас трошки висипи, хоче переконатись чи не має алергії на молоко ) і загальний аналіз крові
Буду рада всім порадам
P/s до речі ріст зараз у нас 67 см
Буду рада всім порадам
P/s до речі ріст зараз у нас 67 см
БершкомангоЗар• 21 октября 2023
Меня в свое время так этими прибавками затюкали, что я с ума сходила каждый месяц, взвешивая дочку. Набирала очень плохо. В итоге-отличный, стройный ребенок в 3 года. Если по здоровью все норм-забейте.
Карапулька• 21 октября 2023
Вы же понимаете, если бы он был голодный , то постоянно плакал. Нормальный вес, рост . Меня тоже вечно мучали с теми прибавками , ГВ. Сыну сейчас 11, стройный , потому что родители такие
Вся така шо куди там• 21 октября 2023
Збільшилась потреба , налагодиться в наступному місяці . Якщо дитина активна ( відповідно віку) їсть , не поаче , то не шукайте проблем . Малюнку потрібна здорова спокійна мама . І як можна всіх гнати під одну планку.....
Вся така шо куди там• 21 октября 2023
Зараз ще почнуть алегорію на материнське молоко шукати і переводити на суміші з коров´ячого або козиного .
Викупана
• 21 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ось цього я і боюсь! Хочу сама годувати, ще і проблеми з грудьми були ( мені мамолог у рекомендаціях писав лактація хоча б до року)
Петриківна• 21 октября 2023
В мене старша донька, на гв, після 4 місяця набирала вагу 200-300 грам на місяць
У рік була вага 7400, були обстеження, лікарі дали висновок що така статура. Зараз 9 років, важить 22 кг
Не служанка• 21 октября 2023
Ответ дляПетриківна
А який у вашої зріст? Бо моя 140 і вага 27кг насилу божу наїли, не хоче їсти прямо сил вже немає боротися.
Бараболька• 21 октября 2023
Авторко, я з другою дитиною ходила до поліклініки в місяць. На всяк випадок щоб подивились невролог, хірург та ортопед. І взагалі не зважувала аж до того, як син пішов у садок.
Бараболька• 21 октября 2023
Ответ дляНе служанка
Ви не бачите скільки жінок мріють схуднути, виснажують себе дієтами та фізичними вправами? Не замислюєтесь, чому їх так багато?
Петриківна• 21 октября 2023
Ответ дляНе служанка
124 см
Злива інформації• 21 октября 2023
Не кожен місяць дитина має набирати по 1 кг. Якщо добре спить, не плаче, нема діареї, великих висипань і проблем з животом - то краще змінити лікаря, який наганяж на вас страх.
Моя дитина набирала по 300-400 г за місяць. Ну, не їла вона багато. І досі так. Кормила з пляшечки грудним молоком і вона не зʼїдала норму. Ще й недоношена була. Виросла, вже 9 років, досі їсть як мале каченя, але дефіцитів немає.
Як на мене, якщо веде себе добре і проблем вищевказаних нема, годуйте собі і все.
Раз одела не бу• 21 октября 2023
якби була «алергія» на молоко (лактозу) то була б неймовірна срачка.
показники того що дитині вистачає молока:
- не виє від голоду
- активна (не спить постійно)
- достатня кількість сечовипускань на добу
з цими прибавками затюкають кого завгодно 🤦🏼♀️ я теж була затюкана… всі норми умовні, головне дивитись на розвиток дитини.
шо вам дасть зціджування? як це пояснила лікар?
єдине що ви цим добʼєтесь це лактостаз, бо молока буде більше ніж їсть дитина.
як часто прикладаєте до грудей?
- не виє від голоду
- активна (не спить постійно)
як часто прикладаєте до грудей?
Викупана
• 21 октября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
- не виє від голоду
- активна (не спить постійно)
як часто прикладаєте до грудей?
- не виє від голоду
- активна (не спить постійно)
як часто прикладаєте до грудей?
В туалет ’по великому’ раз в 3 дні)
Зціджувати молоко порадила мабуть тому, що у мене були скарги ( дитина інколи висить на груді але не має ковтальних звуків) інколи мені здається що молока в грудях зовсім мало
Дитина прикладається до грудей по вимозі
Майже по через годину, але перший денний сон 3-4 години, і перший нічний може бути до 5-6 год, в цей період звичайно не їсть) всі інші рази спить по 30-40 хв