ЖонДуан• Изменено 21 октября 2023
Ми легко харчуємось на 12 тисяч в місяць. Кому потрібно 25, що ви їсте??))
Чому так часто тут пишуть, що так дорого продукти?
Спокійно можна вкластись в місяць в 12 -13тисяч. Невже це так багато, при двох працюючих чоловіка і дружини?
Нас четверо, 2+ 2
Купую в тиждень приблизно на 2-2.5тис грн продуктів, продукти базові, готую супи, другі страви, ніхто не голодний. Мусору не їмо, а звичайні продукти.
Ну наприклад, приблизно в тиждень у нас йде
Мʼяса 2-2.5 кг -500 грн
Крупи, олія -150
Молочка , сир-500
Фрукти , овочі -300
Риба…- 300
Хліб, різне.. -300
Ковбаса, сардельки- 300
На дрібниці -200
2500 на тиждень))
На все вистачає.
Тож спокійно можна на 12-15тис нагодувати сімʼю. На що витрачають 25-30 тисяч? Це ж явно забагато , і значить є дохід, бо якби не було, їли б на 15 і голодні не були))
Вам вистачає 15000 на продукти в місяць? Що ви купуєте таке, що вам потрібно більше?)
Нас четверо, 2+ 2
Мʼяса 2-2.5 кг -500 грн
Крупи, олія -150
Молочка , сир-500
Фрукти , овочі -300
Риба…- 300
Хліб, різне.. -300
Ковбаса, сардельки- 300
На дрібниці -200
2500 на тиждень))
На все вистачає.
Результат:
вже голосів:
76 (16.41%)
12000 ,вистачає
75 (16.2%)
Тиц
59 (12.74%)
Не рахую
54 (11.66%)
10000, вистачає
53 (11.45%)
15000, вистачає
44 (9.5%)
Більше 25000- не рахую
35 (7.56%)
15000 ,не вистачає
34 (7.34%)
20000, вистачає
20 (4.32%)
25000 , вистачає
13 (2.81%)
20000, не вистачає
ОйЙой• 21 октября 2023
Я Вам вірю, автор. Але так не вмію. Хочу навчитись. Дайте меню, наприклад, на сьогодні. На 2+2. Дякую
40каградусная• 21 октября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ну да, буряк по 10 гривен,морковка по 12. На 300 грн -ешь сколько влезет
Ещё в эти 300 войдёт картошка, капуста, ещё и сдача останется.
Телячі ніжноСті• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Сливы по 29 грн ,наши вкусные сладкие
Нема в нас таких цін, по 39 сьогодні були найдешевші. Київ, можно звичайно на оптовий з´їздити але це дорога в обидві кінці і втрачений час.
Тишком_нишком• 21 октября 2023
Пардон, 2.5 кг мяса на неделю - это 357 грамм в день на 4 человека, т.е. по 89 гр. мяса на 1 человека. Это шутка?
Мая твая не панимать• 21 октября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Это жиза и гордость за сэкономленные средства
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я купляла в четвер , Русанівська набережна ,8 , біля сільпо , по 29 грн , наші сині , дуже солодкі . більші і недоспілі були по 60 .
Ответ дляБешене сарі
В автора 20 грн на день на фрукти. Їх четверо. Це по одній маленькій грушці й то не вийде. Хіба що через день.
Слухайте, от ціни написала що пам´ятаю, сьогодні на ярмарку взяли 2 тис, 500 принесли
Мішок груш-яблук, капуста, помідори,перець , шпинат, рукулла , сир кисломолочний ( не менше 1 кг) м´ясо на бутери, сало, риба
І це реально на тиждень, так ще завтра куплю 2 дес. яєць і молока, сир минулого тижня ще не доїли , ну і сирого м´яса різного десь 3 кг , ми їмо 3 рази на день, + кава вранці , ніхто не голодний , але і не жуєм весь день, є легкий сніданок, обід, полудник і вечеря
Я теж не розумію скільки то треба їсти щоб на місяць не вкладатися в 15 тис
Телячі ніжноСті• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Дорогожичі на жаль в нас нема(, Еко-маркет сдивува цінами на сливи 108 грн😅
40каградусная• 21 октября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Автор может взял 1 кг и сварил плов дня на 3. Потом дня на 3 гречку с мясом.
Ну и с 0,5 кг супа борща.
Пугачиха• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
У меня малая очень дорого обходится. Натуральная пастила , сыр специальный детский упаковка 70 грн на 2 дня , броколли ест очень много ну и печенье дорогое на перекус .
Мені харчування дітей в місяць -
8000 молодшої і 13000 старшого.
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
750 в тиждень на людину і легко, щось хтось трохи триндить. Я іноді в день на дорогу стільки трачу не через розкіш, а через безвихідь.
Это же куда надо ехать за столько?
40каградусная• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
В том дорогом печенье состав хороший?
Мой завтрак• 21 октября 2023
сыр молочка это сколько на четверых на неделю?
молоко пакет 40
кефир 40
маслр пачка 70
творог350г 50
м,ыр твердый300 грамм 100
все деньги закоечились
это на одного на неделю нормально а не на четверых
молоко пакет 40
кефир 40
маслр пачка 70
творог350г 50
м,ыр твердый300 грамм 100
все деньги закоечились
Телячі ніжноСті• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
На ярмарку треба брати ) в новусі наприклад різні ціні на броколі - 73 , 90 та 119 і це одна мережа 🫤
Ярмарок був ніякий у п´ятницю дощ. Яблука були і ті по 20. А влітку так був гарний і ціни приємні
Медсестричка• 21 октября 2023
Ответ дляМаруська Му
Что за рыба на 300? , у нас просто тоже 2+2 и рыба у нас 2 -3 раза на ужин и это никак не 300 грн . И фрукты тоже столько не стоят Меньше 4,5-5,5 не получается тратить в неделю
Мы любим хек
Он стоит 120 грн кг
Кг нам на 2 раза хватает
У нас чек на троих не бывает больше 700 грн
В неделю уходит примерно 2-3 тыс это с мясом, молочкой, фруктами и остальным.
Яблоки 20 грн
Виноград 60-90 грн, смотря какой
Бананы
Сливы
Вот помело началось
Он стоит 120 грн кг
Кг нам на 2 раза хватает
Яблоки 20 грн
Виноград 60-90 грн, смотря какой
Бананы
Сливы
Вот помело началось
40каградусная• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Типа да ))) без этих всех эшек
Просто я смотрю диетолога, она разбирает составы, видео снимает, то печенье хорошее, которое на хлебцы похоже, безвкусное.
А в остальных много сахара, даже в детских.
Мой завтрак• 21 октября 2023
мясо 500 г готового на человека а неделю - 70 грамм в день - это недобор белка
и ладно еще бб яйцами добрали но их даже в список покупок не вклюсили
Бешене сарі• 21 октября 2023
Ответ дляtarveldy
В Вашому списку нема ні картоплі, ні крупи ніякої, ні солодкого, ні хліба, ні олії, ні тої ж кави що Ви вранці п´єте. Це все ще на добрячі гроші затягне.
Тишком_нишком• 21 октября 2023
Ответ для40каградусная
Ну и с 0,5 кг супа борща.
так по 3 дня один и тот же плов есть и раз в неделю борщ с мясом - это называется эмм... не ’легко прокормиться’, а экономим на всём, на чём можно (((
на молочке в том числе. на 300 грн. рыбы на 4 человека - это тоже раз в неделю на 1 зуб.
ну или караси в переходе у рыбаков ’па багатому’
Леди_на_драндулете• 21 октября 2023
Ответ дляБешене сарі
Фрукти , овочі 300 на тиждень. Це приблизно 40 грн на день. 20 на фрукти, 20 на овочі? Які фрукти крім яблук їсте? Які овочі на 20 грн на день?
Це півкіла яблук та штуки 3 буряка
оксюморон• 21 октября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Просто интересно какие фрукты и овощи можно есть месяц на 300 грн? Головка капусты-100 грн, огурцы кг-75 грн.
Капуста стоит 7.30 грн за кг., что это у Вас за головка капусты на 100 грн?
Залетна Я тут• 21 октября 2023
Ответ дляТишком_нишком
89 грм сирого,а готового ще менше...
ТаПрямТам• 21 октября 2023
дочитала тільки до м‘яса 2 кг на 4-х у тиждень і все) згадала вас, харчовий тріль, місяця три тому була топ тема