Мусик Пусик• 22 октября 2023
Уши на бедрах. Кому удалось избавиться нехирургическим путем?
Как вы это сделали.
Уши/голифэ и целлюлит.
А я с Рио-де-Житомира!• 22 октября 2023
Целюліту позбулась завдяки східним танцям (танець живота). Без приколів, дійсно, допомогло. Стосовно ’ушей’ на бедрах - в мене їх як таких не було постійно, а якщо з´являлись - корегувала трохи харчування (в тому числі не їла хліба). Але у мене спорт (кардіо, силові, стретчінг) більш-менш постійно (іноді буває випадаю на період відрядження, наприклад, але в цілому постійно).