Подскажите пожалуйста или предоставят жильё бесплатное пенсионерам на несколько месяцев в Польше? Или уже эта программа закончилась
Програма ще діє. Зареєструвати статус необхідно протягом перших 30 днів з моменту заїзду до Польщі.
Але шукати, хто надасть житло за цією програмою, необхідно самому. Не всі воєводства надають (тобто компенсують кошти власнику житла за цією програмою), бо фінансування покладене на місцеві бюджети і в деяких районах вже закінчилися гроші