Honeymoon20• 22 октября 2023

Пенсионеры по программе 40+

Подскажите пожалуйста или предоставят жильё бесплатное пенсионерам на несколько месяцев в Польше? Или уже эта программа закончилась
marata• 22 октября 2023
40+ пенсіонери вже? 🤣
Ollka• 22 октября 2023
Ответ дляmarata
40+ пенсіонери вже? 🤣
Это программа такая в Польше
Ollka• 22 октября 2023
Программа ещё есть
Но в основном по сёлам глухим
Продлевали до марта 24 года.
оле-чка• 22 октября 2023
Ответ дляmarata
40+ пенсіонери вже? 🤣
А что вас удивляет?
Запорожсталь с 42 пенсия
Птицекрыл• 22 октября 2023
Есть, но очень тяжело найти, общежития хотелы, часто без кухни
Auroraten• 22 октября 2023
Програма ще діє. Зареєструвати статус необхідно протягом перших 30 днів з моменту заїзду до Польщі.
Але шукати, хто надасть житло за цією програмою, необхідно самому. Не всі воєводства надають (тобто компенсують кошти власнику житла за цією програмою), бо фінансування покладене на місцеві бюджети і в деяких районах вже закінчилися гроші