Верочка 100%• сегодня в 00:53
Вишневе. Трохи пофантазуємо
Чиста конспірологія без жодних підтверджень, просто мої фантазії.
1) Боєприпаси, отримані від союзників, не передаємо армії, ППО, а складаємо десь не в самому безпечному місці;
2) зливаємо координати, туди прилітає.
Бінго:
- боєприпасів немає;
- є відповідь на запитання, де 3000 Фламінго - ось там були, в доведіть, що ні;
- можна звинуватити партнерів, що не дають ракети;
- а партнери не дадуть, бо розуміють, що щось нечисто і цифри наданого та використаного не сходяться;
- можна пиляти гроші на відбудові постраждалих кварталів та на нових 3000 Фламінго;
- Можна робити піарні фото юрби у квазівійськовому одязі із потужними обличчями, що стурбовано бігає по місцях руйнувань.
2) зливаємо координати, туди прилітає.
Бінго:
- боєприпасів немає;
ротцвеники• сегодня в 16:28
Ответ дляАшотакоя
Автор, почему вы не идёте в СБУ со своими фантазиями, пишите письмо, просите разобраться в ситуации, а не пишите бред под анонимом на мамском форуме)
И правда. Сейчас всё просто с этим. Я вчера контакты сбу давала в отдельной теме её админы снесли быстро. Страшно им
Марфа Українівна• сегодня в 19:03
Ответ длябарабанщица
Россияне знали, потому что 100 лет оно там
Ось і я думаю що то ще з совка,перевозити ніхто не став,утилізувати ніяк
Зрадорозганячка• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
Борисфенка, Вы и тут спалились
А Борисфенка з Вишневого?
Зрадорозганячка• 2 часа назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Там не треба було і казати нічого. Це вже працівники казали після цієї трагедії. А будь-який дрон-розвідник побаче, що просто неба!!! лежить навіть не розпакована продукція вже декілька днів!!!!
Звісно, щурів продажних вистачає, не виключаю. Але така помилка на 5 році війни є недопустимою. Тому і наводить на думку, що це все запланована «акція»
Хто сказав, що воно просто неба лежало?
Зрадорозганячка• 2 часа назад
Ответ дляКлевотница
ну и что местные говорят, правда о количестве жертв?
А що місцеві говорять? Я особисто 2-х людей знала серед тих, хто загинув. Я з місцевими не обговорювала кількість жертв, тому не скажу. Але по масштабу руйнувань ну якось здається, що занижують кількість
Тоже пофантазирую. Зеленский просит у США лицензию на производство ракет к Пэтриотам. В это же время все даваемые НАТО ракеты складируются в надежде, что когда дадут лицензию, то эти ракетами можно будет продать, как ’сделанными в Украине’ и нехило так наварииься. Американцы всё это прекрасно знают, т. к. весь интернет прослушивается ими. По складу прилетает благодаря наводке США, после чего лицензию Зеленскому дают с тем заделом, что сможешь наладить производство - молодец, но нашими торговать не дадим. 😉
Неваляшкина• 1 час назад
Ответ дляЗрадорозганячка
А Борисфенка з Вишневого?
Она отовсюду. Знает все в подробностях лучше любого эксперта. Где что стрельнуло, бахнуло.. Сама в Германии сидит. Шира патриотка. Такой себе главнокомандующий местный. Разжигатель срачей.
Люблю Украину• 53 минуты назад
У Вишневому був склад боєприпасів, будуть звільнення в ’Укроборонпромі’, — Зеленський після доповіді правоохоронців
’Є кримінальна справа, люди винні будуть притягнути до кримінальної відповідальності. І безумовно будуть звільнені в ’Укроборонпромі’, тому що склад був одного з підприємств ’Укроборонпрому’, — сказав президент.
Верочка 100%
• 37 минут назад
Ответ дляАшотакоя
А хто вирішив, що це бред?
Ви?
Пишу, що турбує весь форум.
Вам не подобається, я Вас в темі не тримаю.
Ви?
Пишу, що турбує весь форум.
Василина Семеніч• 19 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Странно то, что все странности власть никак не комментирует, продолжает ссать в глаза. Нас е..т, а мы крепчаем
Просто влада з народом живуть в різних реальностях. Але вони не хочуть відповідати за свої злочини, а ми - через це мовчки помирати. Але який вихід?