Напланетянка• 22 октября 2023

Чому нема друзів

Чомусь так склалось що в студентські роки було багато друзів, наче з усіма спілкувалась.А потім ті люди яких наче вважала подругами пропали, перестали писати, дзвонити.Я спочатку писала, бачу що особливого бажання спілкуватись з іншої строни нема, і потім теж перестала.Не розумію чому так, я нікого не образила, навпаки завжди всім допомогала раніше,старалась дати списати в студентські роки, або підказати якщо знала, ніколи не відмовляла.У кого багато друзів, порадьте як вам це вдається, чим затримуєте людей коло себе?Я звичайно більш така спокійна натура, я не люблю тусити, якісь шумні вечірки.Я за відпочинок більш активний, прогулки, їзда на велосипеді, пікніки на природі і т д.Може людям зі мною скучно?
Техпаспорт на медузу• 22 октября 2023
Для чого вони вам?
Ну, подруги?
Единая страна!• 22 октября 2023
Расстояние. У меня, в основном, среди подруг, остались те, кто живет рядом, а с теми, кто живет в другой стране, городе, либо 1,5 часа езды друг от друга, практически не общаемся.
Marynavladi• 22 октября 2023
Со временем всегда так
У каждого свои интересы, работа, быт
Особо некогда
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Для чого вони вам?
Ну, подруги?
Ну як так, хочеться людей з якими можна спілкуватись , довіряти.Якось добре проводити час разом, допомагати в складних ситуаціях також
Единая страна!• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Автор, ищите просто знакомых. Сейчас мало кто хочет так дружить, чтоб и вам в ответ помогать в сложных ситуациях. У всех свои проблемы и чужие не особо нужны
Файна_зупка• 22 октября 2023
Пока Вы учились у Вас и интересы совпадали.
Ваши пути разошлись, семьи, другие интересы, быт.
Файна_зупка• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
У Вас семья есть ?
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ дляФайна_зупка
У Вас семья есть ?
Так звичайно, але саме подруг іноді не вистачає.Якось відпочити від сімейного биту,поговорити про дівчачі речі.
Г@Л@В@ломка• 22 октября 2023
у них є інші подруги отже, більш цікаві ніж ви. або у них зроблено ставку на сім’ю саме, і подруг не потребують
Техпаспорт на медузу• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Ви заміжня, діти є?
В основному подруги відпадають при зміні сімейного стану
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви заміжня, діти є?
Так заміжня, є діти, але не знаю чим це заважає мати подруг?
tereska• 22 октября 2023
Це зовсім нормально, коли ви чи ваші друзі ’підростають’, змінюються інтереси, погляди, з´являється сім´я.
Не сумуйте, будьте більш легкою та відкритою, а друзі по інтересам самі притягнуться. Не зациклюйтесь на цьому.
Техпаспорт на медузу• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Ваше нав´язливе бажання мати подруг викликає питання, чи все добре у вас в сімейному житті?
Відносини з чоловіком близькі?
Можете з ним поговорити про все, з задоволенням?
Гуляєте з родиною?
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Відносини з чоловіком близькі?
Гуляєте з родиною?
З чоловіком відносини нормальні, проте він часто буває у відрядженнях, я місяцями сама з дитиною,і хочеться мати подругу щоб хоч інколи спілкуватись, зустрічатись, гуляти з дітьми
Муркошечка• 22 октября 2023
Автор, я якась схожа на вас, друзів в мене не було багато, хоча я хотіла мати друзів, зараз мені вже 36, друзів майже не має, є знайомі, але мені і самій вже не хочеться зараз дружити, спілкуюся з кумою, однокласниця, подругою дитинства, є ще куми чоловіка, сестра є , з´явилися сімейні проблеми, труднощі, зараз війна і мені не хочеться ні з ким спілкуватися.
Техпаспорт на медузу• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Ну от ми почали добиратися до суті діла.
Вам просто скучно і хочеться поговорити хоть з кимось.
Розумію, сама була в такому стані в декретній відпустці.

Скільки дитині?
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ дляМуркошечка
То вам класно хоч сестра є,у мене нема рідних ні братів , ні сестер.У чоловіка є сестра, але така трохи, як я кажу заморочена.Десь піти з нею , то крізь боїться, що там можна отравитися, бо посуд в кафе не миють,там їй шумно,там ще щось.І з нею щоб зустрітись треба капєц думати, куда ж піти, і як то все зробити.Не має такого щоб зізвонились раз два і десь пішли в ігрову кімнату для дітей разом,бо х
Їй там грязно ,там всі дітм тих горок торкаюсься.І мене це бісить її підхід до життя,то ми майже не спілкуємось, пару разів на рік,на великі свята.
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу

Скільки дитині?
Дитині 1,2.Так буває і скучно, і хочеться якогось спілкування жіночого
лаМпочка• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Давайте знайомитися))
автор Напланетянка • 22 октября 2023
Ответ длялаМпочка
Давайте знайомитися))
Давайте🙃