Обнимашкина• 22 октября 2023
Чи варто повертатись додому в село, якщо тут нічого не досягла?
Закінчила магістратуру. Працюю офіс-менеджером. Розумію, що вищу посаду не досягну чисто розумово. Талантів 0. Обличчям і фігурою теж не вдалася - шанувальника ні одного. Друзів 0. Знімаю квартиру напополам із знайомою.
Чи варто повертатись додому в село ? До батьків. Там хата. Працювати зможу в супермаркеті. Заміж не знаю за кого виходити - всі або алкоголіки, або одружені, або я не їх рівня (кажу ж - далеко не красуня).
Яке б рішення ви прийняли: повертатись додому і жити з батьками чи залишатись тут, повною невдахою? Головне вам усвідомити, що я - сама звичайна людина, зірок з неба не буде, видатних розумових здібностей немає.
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
тому що я не люблю середину
у мене все має бути або так, як хочу я. або ніяк
в даному випадку село - це ніяк
ну так идите в уборщицы или бомжевать это нияк
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Ответ дляАшотакоя
це таких в магістратуру беруть?!
В нашей стране в магистратуру за деньги и с улицы возьмут неуча
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
а це не мої проблеми
Так ваша тема не наши проблемы
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Так ваша тема не наши проблемы
ну так не відповідайте і вийдіть
Белоснежко• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
з одягом і зачіскою у мене все в порядку
на нове хоббі і майстер-клас потрібні гроші, яких у мене немає . і бажання немає. я нічого не хочу
Автор, в городе у вас хоть какой то шанс нормально выйти замуж и нормально щарабатывать, я не о головокружительной карьере, а прсто иметь хотя бы мин для жизни. В селе у вас нет выбора и перспектив, никаких, и вы не так глупы, вы это прекрасно понимаете
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
звісно розумію
Просто звязда• 22 октября 2023
Ответ дляБаррикадница
Автор, не повертайтесь. Потім будете шкодувати. Що б я вам порекомендувала - треба вчитись. Можна розвиватись, навіть потрібно, зараз купа безкоштовних курсів в інтернеті, вчить англійську, вчить інтернет маркетинг. Якщо умієте спілкуватись з людьми, можна піти в інтернет-магазин, наприклад, там платят краще, і є перспективи. Зовнішність також поняття субʼєктивне. Можна навчитись підбирати одяг, щоб недорого і стильно, комбінувати. І теж саме про макіяж, зараз купа безкоштовних уроків на ютубі.
Тримайтесь, вам треба окреслити план на найближчий рік. В село завжди зможете повернутись, але навіщо?
Ну не хооооче вона оце все
І в село не повернеться - це типовий приклад амебноі натури
А повернеться в село- буде нити, що зважилась на цей крок
І , головне, завжди у таких людей ХТОСЬ винен
Просто звязда• 22 октября 2023
Ответ дляКалинові вуста
прекратите
вы уже столько прошли
не возвращайтесь
не таланты нужны для должности
а ответственность, исполнительность, желание и отсутствие страха менять работы
вы уже столько прошли
не возвращайтесь
не таланты нужны для должности
Що вона пройшла?
Просунулась на інерції
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляTania07
Виїзжайте зараз закордон. Пробуйте тут. Тут не сильно впадають за красою.
дякую, але я ще не зовсім здуріла
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
а хто вас жаліє?
Правильно_Валерчик• 22 октября 2023
Сходите к стилисту. Только по хорошим отзывам. Я серьезно. У нас в группе училась девушка. Такая полноватая серая скучная мышка. Никто ею не интересовался. А на четвертом курсе она случайно попала к стилисту. Причем бесплатно, была какая-то акция, новичок нарабатывал портфолио. Ей сменили стрижку, цвет волос и гардероб. Был вау эффект. Реально как будто другой человек. Сразу парни заинтересовались, ухажеры появились.
Даха-сваха• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Коли нічого не хочеться -це депресія
Файна цьоця• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
я платила за неї
вас даже принять туда не должны с медицинской справкой.
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляTania07
А чому це вважаєте дурістю? Ви молода. В село їхати - життя там угробити. Квартиру ви не тянете в місті, кавалєра немає. Що вас тримає?
так їхати чи не їхати?
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляTania07
Не зрозуміла. Приймайте рішення. Я вам не мама
так ви кажете, що я молода і що в себе себе угроблю
так їхати чи що?