Обнимашкина• 22 октября 2023
Чи варто повертатись додому в село, якщо тут нічого не досягла?
Закінчила магістратуру. Працюю офіс-менеджером. Розумію, що вищу посаду не досягну чисто розумово. Талантів 0. Обличчям і фігурою теж не вдалася - шанувальника ні одного. Друзів 0. Знімаю квартиру напополам із знайомою.
Чи варто повертатись додому в село ? До батьків. Там хата. Працювати зможу в супермаркеті. Заміж не знаю за кого виходити - всі або алкоголіки, або одружені, або я не їх рівня (кажу ж - далеко не красуня).
Яке б рішення ви прийняли: повертатись додому і жити з батьками чи залишатись тут, повною невдахою? Головне вам усвідомити, що я - сама звичайна людина, зірок з неба не буде, видатних розумових здібностей немає.
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вам же вроде нормально платили😂😂
нормально. у мене зарплата 18 тис. 4 за кімнату
7 на їжу
решта на косметику одяг
7 на їжу
решта на косметику одяг
ИзЮмрудная• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
з одягом і зачіскою у мене все в порядку
на нове хоббі і майстер-клас потрібні гроші, яких у мене немає . і бажання немає. я нічого не хочу
Вы же написали что вам хорошо платят ?
Не будь КакСвета• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
навіщо мені з посади в офісі йти прибирати?
мені і тут платять нормально
Если и тут платят нормально, зачем в село на минималку в супермаркет?
бибизяна• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
То у вас може дипресія.
В притулку підіть з тваринами допоможіть.
Почніть вчити іноземну мову . Займіться спортом
Калинові вуста• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
столиця
прекратите
вы уже столько прошли
не возвращайтесь
не таланты нужны для должности
а ответственность, исполнительность, желание и отсутствие страха менять работы
вы уже столько прошли
не возвращайтесь
не таланты нужны для должности
Закусенец• 22 октября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Дуже гидко читати зневажливі коментарі про ’село’... Шановне панство, деякі люди з сільської місцевості досягають такого, чого новоявленим ’городянам’ і усі сні не насниться. Авторе, ваша проблема не у географічній точці перебування, а у страшенних психологічних комплексах, з якими можна і треба працювати -- де б ви не були.
Подруге родители из села на свадьбу однушку в областном центре подарили. Вот где мой шок был в шоке)) обычные люди, не фермеры какие-то.
Мои городские родители только для первого взноса могли денег подкинуть. И то раньше, а сейчас уже все впо
Сірничок• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
нет.
автор, у меня два высших. после первого сразу поступила во второй. Чтобы иметь деньги на сьем и оплату универа, работала менеджером- секретарем.
Потом пошла на низкую зарплату по второй специальности. Для опыта и птички в трудовой. Дальше были разные сферы по второй. Потом попала в компанию, где полностью реализовала себя. От экономиста 2 категории до финансового директора и главбуха группы компаний. Потом уже 13 лет свое.
Я из села. Из бедной семьи. Не складывайте лапки. Потихоньку. Все будет хорошо. Село это точка невозврата.
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
тому що я не люблю середину
у мене все має бути або так, як хочу я. або ніяк
в даному випадку село - це ніяк
Локшина на вухах• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
та я можу прагнути скільки мені захочеться, це не змінює того, що я нічого не розумію. у мене легка розумова відсталість
Пишете ви досить грамотно, чого не вміє третина форуму.
Тобто ви себе недооцінюєте.
Зовнішність має не таке значення як ви думаєте. Я ніколи не була навіть симпатичною, але це не завадило ані роботі, ані кількості залицяльників, ані щасливому заміжжю.
Вам потрібно навчитись цінити себе, бути впевненою в собі.
Тобто ви себе недооцінюєте.
Калинові вуста• 22 октября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
мы знаем
дети фермеров в Александр Маккуин ходят, но их отправляют учиться заграницу.
в селе сложнее жить и нет городских благ в виде культурных мероприятий
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Тобто ви себе недооцінюєте.
ну бачите, вам не завадило. а мені завадило.
Вакцениро Вона• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
тому що я не люблю середину
в даному випадку село - це ніяк
Тобто по розумову відсталість ви все ж написали заради ’красного слівця’? Совісті нема апріорі?
Наивная Хо• 22 октября 2023
Припиняйте тролити.
Люди з відсутністю розумових здібностей не здатні так елегантно будувати речення.
Калинові вуста• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
які перспективи в інтернет-магазині і як туди піти, вибачте?))
ви маєте на увазі працювати менеджером по роботі з клієнтами? а перспектива яка?
будет с вас толк!!!
вы уже не называете свою работу ’работаю в офисе’
Не будь КакСвета• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
тому що я не люблю середину
в даному випадку село - це ніяк
Тогда почему бы не на панель? Плечевой для дальнобойщиков с любой внешностью сойдете
Соседушка• 22 октября 2023
Нам всё равно на вас. Останетесь или вернётесь - наплевать. Мы живём свои жизни, а вы свою. Вам и решать
Ашотакоя• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
це таких в магістратуру беруть?!
Локшина на вухах• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
А ви зробіть так, щоб не завадило
Я багато над собою працювала, щоб перестало заважати. Впевненість мені не впала на голову. Над цим потрібно працювати.
Вакцениро Вона• 22 октября 2023
Ответ дляКалинові вуста
мы знаем
Здивую вас , можливо, але діти заможних селян-фермерів на театральних, оперних і кіно-прем´єрах бувають частіше, ніж нащадки ’городян’ -- це з мого студентського досвіду, не думаю, що за десять років все кардинально змінилося.
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Лучше в Чехию или Германию работать там будете познакомьтесь замуж выйдете
Наивная Хо• 22 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Это вы себе сами диагноз поставили? Как-то не вяжется УО и магистратура
Автор явно тролить, при цьому принижуючи людей з села, і людей з розумовою відсталістю.
Це низько.
Локшина на вухах• 22 октября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Це низько.
Згодна
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
мені і тут платять нормально
Так зачем в село ехать если зарплата отличная
Вакцениро Вона• 22 октября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Це низько.
Удалено администрацией...
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
У нас в стране дипломы покупают а вы удивляетесь о магистратуре
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
ви думаєте, що мені хочеться бути з вами конкурентами? в жодному разі, я вас боюсь.
Менее Более• 22 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Фу,какой коммент
Из Виа-гры• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
7 на їжу
решта на косметику одяг
7 на їжу
решта на косметику одяг
На 14 тыс люди с семьями в нашей стране живут
Обнимашкина
• 22 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
а це не мої проблеми
Не будь КакСвета• 22 октября 2023
Ответ дляМенее Более
Фу,какой коммент
Автор сама хочет дна и против промежуточных вариантов