Губи з філером• 22 октября 2023
навіщо призначають Омепразол?
після місцевої операції признчили антибіотик, знеболювальне і омепразол. навіщо??
Губи з філером
• 22 октября 2023
до лікаря звернутись зможу лише завтра, а пити ліки треба вже зараз
Педиатор_я• 22 октября 2023
все обезболивающие вредят желудку. их ВСЕГДА нужно пить под прекрытием омепрозола. врач - умничка
руки_Крюги• 22 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Пийте обов´язково. Знеболюючі ваш шлунок руйнують, то для захисту. Омез краще омепразола, хоча один компонент.
Мааарковная• 22 октября 2023
Щоб шлунок не «говорив» з вами болісно.
Серйозно - захист слизової від наслідків ліків.