Верочка 100%• 22 октября 2023

Потяг інтерсіті, Перемишль- Київ, як він по комфорту?

Дівчата, хтось їздив на цьому потязі?
Мені б хотілось так щоб взагалі можна було прилягти, бо спина проблемна, але нема квитків в купе. Дивлюсь на нього, там можна буде розкласти сидіння хоча б до напів лежачого положення? І чи є різниця між першим і другим класом?
автор Верочка 100% • 22 октября 2023
Ответ дляМафиозная
Дня вам с головой хватит день в запам
Я и на бусике ехала. Стояли на границе от силы час. Мы 7е были в очереди. Но! Есть и такие, которые сутки стоят. Это не добросовестные перевозчики. Которые одной жопой на двух стульях. Потому что они и людей набрали, и товаров, которые нужно растамаживать. Вот из-за этих товаров и стоят. Как люди терпят - я не знаю
Дякую
Я і не знала що це через товари вони так довго стоять, думала що всі однаково. Буду знати на що звернути увагу, якщо обиратиму перевізника
Мафиозная• 22 октября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Дякую
Да, без передач и товаров. Иначе будете сутки, а то и больше