Так Ваньок написав. Нічого не зрозуміла.
Шахід? Звідки? В інших областях без тривог, шо з картопляного царства?
Ответ дляNasta9019
Ну так в чому справа. Вперед в війська ППО та будете виявляти їх на кордоні, а не сидячі вдома на дивані.
Так на кордоні є військові, які отримують за це зарплату . Є військові в прикордонних областях. Які свій час чомусь проводять в кавʼярнях та в супермаркетах , беручи бухло та закуску. Ще проц 80 сидять на сайтах знайомств . Зайдіть і гляньте , якщо не вірите . До мене які претензії ? Я свій обовʼязок виконала донатами.
Ответ дляKaVika29
Ваша експертнісит дуже би пригодилася в військах. Та й зарплату отримували би
Ответ дляKaVika29
Війська ППО чи мобільні групи це роблять?
Якщо військовий, то це не означає, що повинен ганятися за ними, ще і без нічого. У кожного своя зона відповідальності.
Ответ дляNasta9019
Цікава логіка , ви мене жінку відразу відправили в ппо ) а як військові - ти що , там зона відповідальності . На таких як ви , ми довго не протримаємося . Чи ви за кордоном?
Ответ дляKaVika29
А які питання та критика до хлопців, що роблять максимум з тих ресурсів що мають?