ПадаюВреверансах• 22 октября 2023

Шо за новий шифр. Загроза по Аліекспрес північ Київщини

Так Ваньок написав. Нічого не зрозуміла.
Шахід? Звідки? В інших областях без тривог, шо з картопляного царства?
Екатерина27• 22 октября 2023
Ответ дляАняКирова
Київ чули?
Та чули

Nasta9019• 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Ви впевнені ?
Мобільні групи це авто, прожектори і найголовніше зброя, не звичайні АКМ. Цього всього в достатньої кількості у нас?
Ollka• 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Ви впевнені ?
Я це точно знаю
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляNasta9019
Так . Достатньо . І ці бляшанки можна збивати з АК. Ви на вулицю виходите ? По Києву якогось хріна кожна 10 машина пікап для військових . Чого вони не в мобільних групах і не на фронті ?
Люсильда.ua• 22 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Зрозуміло. То що це з білорусі?
А мы откуда знаем?! Читаем новости также как и Вы. Я сейчас на северо-западе Киевщины.
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляOllka
Я це точно знаю
Я знаю інше і бачу інше .
Люсильда.ua• 22 октября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Пишут, что по звукам они отличаются от обычных.
Звук газонокосилки
Teonaa• 22 октября 2023
Ответ дляДаксо
Думала тульки у мене таке зараз..
Я ім 9й бутерброд
Після пельменей
Уже перейшла на дієтичгий бутер - просто ім ковбасу
Дуже сиачну купили в новусі, по акціі!!! Завтра побіжу 10 палок візьму
Люсильда.ua• 22 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Я ім 9й бутерброд
Після пельменей
Ну хвастайтесь, как называется колбаса.

Nasta9019• 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Вночі з АК?
kirpichenko• 22 октября 2023
Ответ дляYegonyashka
я чула навіть на лівому березі
Я тож
Тревога сукаааа
mymoly• 22 октября 2023
Лівий берег - загроза
Ирина 789• 22 октября 2023
Их что, эти новые беспилотники радары не фиксируют? Как они залетели в Киевскую область?
Inna_A• 22 октября 2023
Страшно. На правому березі теж вони є?
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляNasta9019
Вночі з АК?
Ви ж з Польщі смієтесь ? Бо я не сміялась , якщо пустять таких 50 , то і АК вночі буде стріляти
mymoly• 22 октября 2023
Ответ дляInna_A
Страшно. На правому березі теж вони є?
Пишуть Троєщина в укриття. Правий не знаю
Nasta9019• 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Я в Україні. От ППОшники дурні, збивають зенітками, гепардами, пзрк та зрк, а виявляється можно з просто АКМ. Скрін зроблю знайомим, а то одна советчица тут знає краще за тих, хто з тим має справу)))
Alex_Kri• 22 октября 2023
Ответ дляNasta9019
первые мопеды залетевшие в Киев так и сбивали
Charming• 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Не тільки в Києві, Львів - те саме.
Після розповідей, як на фронті через брак авто поранених вивозять з окопів раз на 2-3 дні - мене аж тіпає, коли бачу ті пікапи

МиниМаус• 22 октября 2023
Ответ дляStar39
Китай с сентября ограничил экспорт деталей для дронов, наши сейчас последнее выгребают с европейских складов. Сегодня была статья на Би-би-си
А раше даёт ?
Меделін• 22 октября 2023
Ответ дляYegonyashka
я чула навіть на лівому березі
А я подумала, що у сусідів щось упало, бо дуже активні звечора
Inna_A• 22 октября 2023
Пишуть вже Святошинський(
Любовь Вадимовна• 22 октября 2023
Ответ дляmymoly
сиджу слухаю тишу, сподіваюсь так і буде
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляCharming
Не тільки в Києві, Львів - те саме.
Я в області періодично . По маленькому місту через одну машину пікап . Біля супермаркету збираються по мін 10 машин . Тусовка , потім кавʼярня. А ми донатимо на фронт . Коли ті пікапи вже не треба . Не встигли . Нема кому .
автор РойЛеля • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Так а ви не чули розповідь снайперки Емеральд, що її чоловік отримує найаищу зп військового, наче на нулі в окопі весь час а сам в Києві переахав вже купу баб з сайтів знайомств і знімає це на камеру.
А скільки ще таких військових. В голові не вкладається. Нові реалії
Star39• 22 октября 2023
Ответ дляМиниМаус
А раше даёт ?
Нет, им тоже ограничил. Но они свои делают.
В статье написано, что Украина теряет 10,000 беспилотников в месяц. То есть, их нужно много
МиниМаус• 22 октября 2023
А как получись , что Киев и область только , с белорашки пускают что ли ?
Кузякин• 22 октября 2023
Что за колбаса?
автор РойЛеля • 22 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Особисто ви не знаєте, то і не відписуйте.
Питаю у тих, хто знає.
Бо мпю інформацію про дивний двіж на кордоні з картопляними
БрЮнЕтОчКа77777• 22 октября 2023
Ответ дляМиниМаус
Ванек:

ребят, пожалуйста перестаньте себя накручивать
это лишнее, и этого эффекта они в принципе добиваются
бойцы не спят, работают, никаких табунов газонокосилок нет
вчера 2 такие хрени летали, прилетели - без погибших или пострадавших
прислушивайтесь к звукам, но без паранои пожалуйста
как они оказываются на севере Киевской области?
ну скорее всего запускают с Брянской области (район Почепа) и летят по траектории очень близко к границе
как только будут известны ттх этой херни - оно будет опубликовано
как только горизонт будет чист - тревогу снимут
следите пожалуйста за сигналами тревог и предупреждениями, только не надо ЧИТАТЬ ВСЁ ПОДРЯД
дякую