Просто Фіфа• 22 октября 2023

Дівчата 35+ в активному пошуку, зайдіть поговорити

Де ви знайомитеся? Особливо цікаво якщо є діти молодшого шкільного віку чи садочок, у вас немає авто і фрілансер/ працюєте віддалено.
Я такая наивная• 22 октября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Спорт клуби
Там секс онлі

Я такая наивная• 22 октября 2023
Автор, я красива, і знайомляться лише для сексу. Задовбало. Скоро буду тупо трахатися одноразово як мужик. Зроблю операцію по відключці почуттів і почну жарити їх. Чесслово)))
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Якщо вийде відключити почуття - напишіть мені. Також потрібно.
Не знаю кому як , а мені щось ця краса не дуже допомагає по життю.
Я такая наивная• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Ага, треба виглядати якнайгірше напевне. Бо чоловіки капець які закомплексовані.
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
А сплять з тими, хто дасть
Вам надо такое?
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
До чого тут це?
Это я к тому, что с хорошей внешностью найти мужчина для знакомства намного проще,
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Так с секса начинается все. Или вы как хотели?
Я такая наивная• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А поговорить? Якщо серйозно, то так щоб труси мокрі були з першого побачення в мене ніколи не було довгий розгон. Мене збуджує мозок.
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Сексом онлі воно й закінчується

Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Сексом онлі воно й закінчується
Странно, в красивую девушку они и влюбляются легко.
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Боже, ну вам ото неначе 18 років
Чумачечая_• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А если красивая но мямлит, или разговаривает как сапожник , или в сексе бревно . Любят таких ?)
Пригощаю кашею• 23 октября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Что в том сексе сложного, чтоб еще чего-то уметь?