Танго утрьох• 22 октября 2023
Хто працює в стоматології? Це нормально відмовити дитині при гострому болі?
Обслуговувуємося в стомат. клініці близько трьох років і я і дитина. Син дається тількі своїй лікарці, незнаю, як вона це робить, але з нею йому не боляче, не страшно. Ввечері з‘явився гострий біль, при чому дуже різко, дитина плаче, довелося дати Нурофен. Дзвоню в клініку, описую ситуацію «нажаль у лікаря все розписано, найближчий час майже через місяць( нічим допомогти не можуть, єдине запропонували поставити до листа очікування. Ніколи з таким не стикалися, лікували планово, нам завжди нагадували, дзвонили про запис на проф огляд, бо ж дитину веде свій лікар, а виходить, що якщо гострий біль, нам треба бігти шукати ліві клініки, хто прийме. Що за дурня?
Бесбардак• 22 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Автор, тут всі розумні, бо не стикались. При гострому болю в нормальній клініці знайшли б час.
Стикалися. Я при гострому болі записалася до свого через тиждень, а бігом побігла до того, який приймав. Він мені поставив ліки і я через тиждень пішла до свого.
ШанельКуКу• 22 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
При гострому болю не перебирають - туди хочу, туди не хочу, а йдуть туди, де допоможуть. Я теж до конкретного лікаря ходжу, але коли флюс за 2 години надуло, аж бігом в чергову держ.стоматологію поїхала, бо не було сил терпіти, а вночі тільки вони працювали.
Танго утрьох
• 22 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Я администратор стоматологической клиники, таких пациентов записываю до основного приёма (по согласованию докторов).
Автор, звоните глав врачу клиники описывайте ситуацию вас примут а этой козе втык дадут.
Нарешті відписалися людина, до якої адресовано питання, а не озлобленні тьоткі) Дякую Вам! ))
Сподіваюся, що це був кінець робочого дня і лікаря вже не було на місці. Завтра буде телефонувати ще і головному лікарю включно.
ТигрЛьвович• 22 октября 2023
Автор, ми обслуговувались в кількох клініках середньої цінової категорії. у всіх був час для прийому типу ´гострий біль швидка допомога´. наприклад в останній це щогодини 15 хв в кінці, наприклад з 10.45 до 11.00. ідіть завтра в клініку в часи прийому його лікарки, на місці все з´ясується і дитину приймуть.
Танго утрьох
• 22 октября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Якщо вона дійсно знає дитину, то можливо у вас є її номер телефону? Це вже до адміністратора питання, вони мають якось коректно запропонувати час. Моїй дитині знайшли час у іншого лікаря. Коли болить, повірте, дитина дається скрізь.
Не вірю . Бо знаю свою дитину
ФсеСама• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Слушайте, ну у вас явно не экстренный случай, раз можете несколько дней ждать. Было бы острое состояние, уже б давно решили вопрос с другим врачом
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
С чего меня,как пациента,должен волновать форс мажор автора? Если меня направят вдруг к другому,то разговор с администратором и возможно сменю клинику
А тепер погляньте з іншого боку. Залишили в лікаря пару десятків тисяч, а як раптом заболіло то почекаєш, не облізеш.
Поміркована думка• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Не виставлять, а наступний трохи зачекає або перезапишуть до іншого
Трохи зачекає це як? на 40 хвилин? Людина відпросилася на роботі до лікаря, щоб зачекати 40 хвилин, а потім ще година. Чудово
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
А с чего вы решили что она должна перерабатывать часы,что за неуважение?врач в рабстве?
Все питаю зарання• 22 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви записані планово до лікаря, виходите з дому. Вам телефонують і кажуть: у когось гострий біль, не йдіть до нас. Прийдете планово ще через 2 місяці (якщо ні у кого не буде гострого болю)
Это не так работает.
Всегда стоматологи принимали с острой болью людей.
Я была в такой ситуации как автор и врач брала меня между пациентами
Мать драконов• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Не вірю . Бо знаю свою дитину
а как случилось что она у вас такая истеричная?
Червона калина• 22 октября 2023
А як ви це собі уявляєте? Лікар має відмінити якогось пацієнта, щоб прийняти вас? Якщо все розписано?
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Сподіваюся, після того таких віпів жодна клініка в місті приймати не буде .
Міні-бікіні• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Звичайно є. Лікар вона дуже хороша. Але ми також клієнти цієї клініки вже не один рік, всі пломби, всі втручання та плани лікування в їх базі, суми ми теж залишаємо не малі, це не гос клініка
скільки років дитині?
Поміркована думка• 22 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Звісно, знайшли б. Запропонували б іншого лікаря. Але ж автору подавай конкретного
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Не врачу,клинике.И да,полно других таких же пациентов,цена тут вообще не причем.Там где платят десятки тысяч нет такого,вы подождите внезапно ,тк автор со своим ребенком пришла
Меломанка Маланка• 22 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так і авторку хтось прийме. Але вона хоче не когось а конкретного лікаря
І? В того лікаря. що мене приймав, теж був пацієнт. Але адміністратор пояснила ситуацію, зробила йому каву, людина спокійно і з розумінням поставилась (явно не з порадниць була). В лікаря була від сили 10-15 хв: анестезія, відкрили зуб, надали першу допомогу і записали на наступний візит вже на лікування
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Вся родина в есте лайн лікується. Коли був гострий біль прийняв саме мій лікар без питань, знайшли час наступного ж дня.
Меломанка Маланка• 22 октября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так і автора приймуть будь де. Проблема ж не в тому. Автор хоче до тільки одного конкретного лікаря в конкретній клініці і їй пофіг, що в нього все на місяць забито, для неї повинні відмінити запис іншої людини і прийняти її дитину.
до чого тут відмінити? Вище написала, як надається перша допомога при гострому болі і для цього не треба нікому нічого відміняти. аби бажання було допомогти
Капуста Маша• 22 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Так має гарний сімейний анамнез.
Поміркована думка• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Стигла полуниця• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Не вірю . Бо знаю свою дитину
Ваше право, напевно біль терпіти краще. В мене така ж є, але коли біль був гострий, давався.
Танго утрьох
• 22 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Я сама так ходила. Знайшли час.
Тут надолго• 22 октября 2023
идите смелов клинику - вас обязаны принять с острой болью, как раз в частных клиниках это услуга и есть. Может админимтратор новенькая, например выа у нее первая с таким вопросом. Знаю точно, потом что не так давно сама не попала вовремя к врачу по записи - т.к. как раз пришел пациент ’ по скорой’. Это заняло 15 минут - не умерла, бывает что с предыдущим пациентом не рассчитал время врач, и выходил просил прощения и просил подождать, т.к. человек с анестезией в кресле и открытым зубом.
Вообще такое странное стадо - честное слово : яжемать, как ты воспитала такого истеричного ребенка, бла-бла-бла... люди злые, ровно до такого момента как им самим приспичит - и тогда и на очередь наплевать и на время
Капуста Маша• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Я була права про сімейне виховання
Меломанка Маланка• 22 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
так і є. Сестра працює в Польщі в стоматклініці зараз, одна з кращих у воєводстві, знаходять можливість надати першу допомогу пацієнтам. А якщо це ще й постійний клієнт, то взагалі мови нема щоб не допомогти в екстренних випадках
Поміркована думка• 22 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Цю допомогу здійснюють за рахунок часу іншого пацієнта. Це неповага до нього, перш за все. Нехай ідуть до лікаря, у якого вільне вікно.
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Я сама так ходила. Знайшли час.
Но это не значит что в следующий раз так получится и можно на это рассчитывать.А другой бы отказался сидеть ещё полчаса тк есть ещё планы,и объяснил фе админу,почему на его время приняли другого
Поміркована думка• 22 октября 2023
Ответ дляТут надолго
Еще раз! Примут обязательно, предложат доктора, у которого есть свободное время для этого.