Танго утрьох• 22 октября 2023
Хто працює в стоматології? Це нормально відмовити дитині при гострому болі?
Обслуговувуємося в стомат. клініці близько трьох років і я і дитина. Син дається тількі своїй лікарці, незнаю, як вона це робить, але з нею йому не боляче, не страшно. Ввечері з‘явився гострий біль, при чому дуже різко, дитина плаче, довелося дати Нурофен. Дзвоню в клініку, описую ситуацію «нажаль у лікаря все розписано, найближчий час майже через місяць( нічим допомогти не можуть, єдине запропонували поставити до листа очікування. Ніколи з таким не стикалися, лікували планово, нам завжди нагадували, дзвонили про запис на проф огляд, бо ж дитину веде свій лікар, а виходить, що якщо гострий біль, нам треба бігти шукати ліві клініки, хто прийме. Що за дурня?
Бесбардак• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я можу звернутися завтра в будь яку, де є вільний час. Справа в іншому, дитина дається тількі своєму лікарю, до цього і істерики і силою тримали , бо відмовлявся навіть в крісло сісти
Лікар у Вас на ставці? Якщо ні - то це вже Ваші проблеми, що дитина дається тільки їй.
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Вас просто зливають. Бо з гострим навіть з вулиці приймають.
Примут ,если есть окно ,или выставят другого пациента из кабинета?
Тишком_нишком• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
То просите її особисто залишитися після роботи
Хитрушка-чекушка• 22 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
ой, як всі заспівали))))) виявляється, що все ок)))) а чого ж тоді в темах про біженців фукають, що чекати доводиться? Зи, в Польщі мене з гострим болем найближча клініка прийняла відразу, як тільки звільнився лікар.
Так і авторку хтось прийме. Але вона хоче не когось а конкретного лікаря
ШанельКуКу• 22 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Так і автора приймуть будь де. Проблема ж не в тому. Автор хоче до тільки одного конкретного лікаря в конкретній клініці і їй пофіг, що в нього все на місяць забито, для неї повинні відмінити запис іншої людини і прийняти її дитину.
Потужна махіна• 22 октября 2023
Наша лікар думаю прийняла б до основного прийому або після лишилася, щоб подивитися, не кожного дня серед її пацієнтів гострий біль.
Допоможіть знайти• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Скільки років дитині?
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Не виставлять, а наступний трохи зачекає або перезапишуть до іншого
Бесбардак• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Якщо ви уважно читали пост, то зрозумієте, що справа не в принципі, а в тому що завтра дитина попросту не відкриє рота іншому незнайомому лікарю, тим більше коли білить
А Ви мама для чого? Поясніть дитині, що лікар полікує і боліти не буде.
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Чего вдруг к другому,если он давно записался к этому?и ещё сдвинуть график на полчаса?
Домашня Зюзя• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
З чого це наступний повинен чекати? Бо автор так хоче? Люди не для того записуються у приватному лікарю, щоб ще сидіти і чекати в черзі.
Показушница• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ну ви ж мама для того, щоб домовитись з дитиною щодо лікування.
Допоможіть знайти• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Поміркована думка• 22 октября 2023
Автор, ви тролль? Ви справді не розумієте, що у приватних клініках (якщо мова про них) лікарі працюють за записом? Ви ж хочете до певного лікаря (впевнена, що вам би запропонували іншого), а у неї весь день розписаний. Що ви пропонуєте? Прийти о 7 ранку чи затриматись після роботи чи не мати перерви на обід заради вас?
Пишна молодиця• 22 октября 2023
Ответ дляДикая Роза
Мой врач после или до своего рабочего времени принял бы. Но он работать на себя. Может когда на кого-то, другая ситуация
теж як на мене, цікава ситуація, мій лікар теж зазвичай зайнятий, але з болем завжди знайде якесь віконечко або запише на кінець прийому, при чому він у декількох клініках працював. тепер на себе працює, але ця опція лишається незмінною
Разгуляшка• 22 октября 2023
Автор, тут всі розумні, бо не стикались. При гострому болю в нормальній клініці знайшли б час.
Бесбардак• 22 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Автору не потрібна найближча, їй потрібна одна-єдина лікарка. Хоть пенькни.
ШанельКуКу• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А чого б то до іншого? Може, всі пацієнти хочуть конкретно до цього? Автор же теж до іншого не хоче.
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Бо гострий біль у пацієнта, а ще й дитини.
Домашня Зюзя• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Що ви будете робити, якщо завтра ваш лікар: виїхав, змінив клінику, захворів в ще с десяток причин, по яких не зможе прийняти ваш дитятку з гострим болем?
Пишна молодиця• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
А для таких випадків не існує вікна? Прям похвилинно все розписано?
взагалі-то для таких випадків існують інші лікарі, уявіть собі ситуацію - Ваш лікар поїхав у відпустку, його не буде два тижні, і що? який вихід?
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Это разные вещи ,если работает сам на себя.А в крупных частных у всех свой график.Не может он задержаться в кабинете,потом следующая смена или закрытие заведения
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Так авториха хоче лише одного визначеного лікаря, а не будь- якого.
Пропонуєте комусь іншому відмовити, бо її корзиночка не може нормально поводитись у стоматолога?
Показушница• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Звичайно є. Лікар вона дуже хороша. Але ми також клієнти цієї клініки вже не один рік, всі пломби, всі втручання та плани лікування в їх базі, суми ми теж залишаємо не малі, це не гос клініка
Ви впевнені,що ви з істеричною дитиною такий важливий клієнт, що вас побояться втратити?
Поміркована думка• 22 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Я администратор стоматологической клиники, таких пациентов записываю до основного приёма (по согласованию докторов).
Автор, звоните глав врачу клиники описывайте ситуацию вас примут а этой козе втык дадут.
вы не администратор, не врите
Допоможіть знайти• 22 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Острая боль снимается в любой клинике. Проблема ведь не во враче, а в ребенке автора
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
З якої радості?
Може, ще інструменти не будуть стерилізувати і кабінет не приберуть, щоб дитятко впихнути ?
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
С чего меня,как пациента,должен волновать форс мажор автора? Если меня направят вдруг к другому,то разговор с администратором и возможно сменю клинику
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ось саме в приватній і приймають СВОЇХ пацієнтів з гострим болем поза чергою і записом. Якщо пропонують запис через місяць, то щось там не так.