Танго утрьох• 22 октября 2023
Хто працює в стоматології? Це нормально відмовити дитині при гострому болі?
Обслуговувуємося в стомат. клініці близько трьох років і я і дитина. Син дається тількі своїй лікарці, незнаю, як вона це робить, але з нею йому не боляче, не страшно. Ввечері з‘явився гострий біль, при чому дуже різко, дитина плаче, довелося дати Нурофен. Дзвоню в клініку, описую ситуацію «нажаль у лікаря все розписано, найближчий час майже через місяць( нічим допомогти не можуть, єдине запропонували поставити до листа очікування. Ніколи з таким не стикалися, лікували планово, нам завжди нагадували, дзвонили про запис на проф огляд, бо ж дитину веде свій лікар, а виходить, що якщо гострий біль, нам треба бігти шукати ліві клініки, хто прийме. Що за дурня?
Меломанка Маланка• 22 октября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Цю допомогу здійснюють за рахунок часу іншого пацієнта. Це неповага до нього, перш за все. Нехай ідуть до лікаря, у якого вільне вікно.
Це - нормальна практика в нормальному суспільстві і з адекватними людьми. Дякувати Богу, в Польщі нема Порадниці)))
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Но это не значит что в следующий раз так получится и можно на это рассчитывать.А другой бы отказался сидеть ещё полчаса тк есть ещё планы,и объяснил фе админу,почему на его время приняли другого
Ой, якраз в таких клініках вміють домовлятися щоб не втрачати клієнтів. Всі задоволені.
Ниф_ниф• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я можу звернутися завтра в будь яку, де є вільний час. Справа в іншому, дитина дається тількі своєму лікарю, до цього і істерики і силою тримали , бо відмовлявся навіть в крісло сісти
Нажаль, це недоліки платної медицини. Можуть прийняти в позаробочий час, але не зобов´язані. Особливо, якщо крісло ще хтось орендує. Це збій всього графіка.
Привчайте дитину до інших також.
Ну і там, де нема черги - або повезло і хтось відмовився, або якість відповідна (
Привчайте дитину до інших також.
Допоможіть знайти• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
А чого зуби такі погані у дитини? За 3 роки купу грошей витратили. Є якась патологія?
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Молочні часто погані
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А в клиниках уровнем выше не создают такие ситуации вообще
Ліплю вареники• 22 октября 2023
Ответ дляПоміркована думка
вы не администратор, не врите
Вам и 5 лайкнувшим вашему бреду. Аир Фло для чистки зубов, угловой наконечник на фоне нагрудника, что такое на третьей фотке и на фоне чего вы вероятно нам напишите, раз уж вы так хорошо разбираетесь кто админ клиники а кто нет. Или же по тихому сольётесь?
Допоможіть знайти• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Молочні часто погані
Не настільки, щоб їх постійно лікувати з 2х років протягом 3х
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Загугліть цінник естелайн
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Такие фото и санитарка может сделать 😂
Подвійна веселка• 22 октября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Як пощастить
ДлинноНожка• 22 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
ой, як всі заспівали))))) виявляється, що все ок)))) а чого ж тоді в темах про біженців фукають, що чекати доводиться? Зи, в Польщі мене з гострим болем найближча клініка прийняла відразу, як тільки звільнився лікар.
Коли за кордоном болить зуб, йдеш до кого-небудь аби прийняв
Танго утрьох
• 22 октября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так і автора приймуть будь де. Проблема ж не в тому. Автор хоче до тільки одного конкретного лікаря в конкретній клініці і їй пофіг, що в нього все на місяць забито, для неї повинні відмінити запис іншої людини і прийняти її дитину.
Мені не пофіг на дитину і так, вважаю, що для таких випадків в поважаючий себе приватних клініках мають бути виключення . Наприклад перед основним часом прийому чи після. Я теж там лікуюся у них. Проходила ортодонтичне лікування брикетами, повну санацію зубів перед ними, та зараз якщо треба чистка , вибілювання…все в них. Завтра озвучу це головному
Мандолина Бу• 22 октября 2023
Автор, підійдіть в клініку на початок робочого дня і опишіть ситуацію і скажіть, що будете чекати віконечко у лікаря, бо вибору у вас немає. Приймуть, як зазвичай і у всіх стоматологіях
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
То ви прям з роботи вєщаєте?
Чи інструменти адмін вдома в каструлі стерилізує?
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Загугліть цінник естелайн
Зачем,я посещаю самую дорогую в моем городе миллионнике,перед носом пациента другого не заводят,ибо все богатые клиенты ценят свое время
Ліплю вареники• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Такие фото и санитарка может сделать 😂
Да, да. Может. Только санитарка знать не знает программ и то как мы записываем пациентов. Так что с моим вопросом о третьей фотке, всезнающая вы наша. Не стесняйтесь, поведайте нам что на третьей фотке и на фоне чего
Допоможіть знайти• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ну если это поможет вашему ребенку, то пожалуйста)))
Ліплю вареники• 22 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Маленькая клиника?
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
А если после приема врач сама к гинекологу давно записалась,или на др идет?)
В Европе к рабочему времени очень щепетильно относятся,это наши мамки себя пупом земли считают
Ответ дляДомашня Зюзя
Якщо гострий біль, то по швидкій. Чи ви хочете, щоб ради вас лікар свій графік змінив?
Для гострих станів ліквр в графіку має залишати вікно. Це нормально ро відношенню до великої кількості клієнтів.
Я теж планово за 2 місяці наперпд записую, але гострого стану у лікаря є щодня 30 хв вільних
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви записані планово до лікаря, виходите з дому. Вам телефонують і кажуть: у когось гострий біль, не йдіть до нас. Прийдете планово ще через 2 місяці (якщо ні у кого не буде гострого болю)
Ви не праві. Не нажеруться ніяк. Має бути вікно, це по відношенню до пацієнтів неправильно
ШанельКуКу• 22 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Заодно запропонуйте головному лікарю ввести рабство в клініці, а то раптом лікарка надумає захворіти, в декрет піти чи в відпустку, а тим часом вам знадобиться. Нехай постійно на роботі сидить вас чекає, можна навіть на ланцюгу.
побольшомусекретику• 22 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Гострий стан снимется за 30 мин?
Карапулька• 22 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Маленькая клиника?
Огромная ,два этажа в бизнес центре владельца и напротив в его же здании этаж протезирования
Дети и взрослые отдельно
Так объясните мне ,чего должны мне предложить сдвинуть график ?
разве что за приличную скидку))если у меня есть время
Дети и взрослые отдельно
Танго утрьох
• 22 октября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Автор, ви тролль? Ви справді не розумієте, що у приватних клініках (якщо мова про них) лікарі працюють за записом? Ви ж хочете до певного лікаря (впевнена, що вам би запропонували іншого), а у неї весь день розписаний. Що ви пропонуєте? Прийти о 7 ранку чи затриматись після роботи чи не мати перерви на обід заради вас?
Так, не разумію. Є форс мажор обставини. Не думаю що кожного дня, до них звертається десяток їх постійних клієнтів з гострим болем